Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki şuanda Türk Telekom abonesiyim. Mevcut adresimiz için VDSL 50 MBPS’ye kadar hizmet alabiliyor olarak görünüyor fakat genel olarak hızı çok düşük(10-25mbps) ve stabil olmayan bir altyapımız var. 50 mbps’yi geçtim, 35’i görmek bile ay tutulması, güneş tutulması gibi nadir denk gelen bir olay. Eğer fiber altyapı hizmetinizi getirme durumunuz olur ise kesinlikle geçerim. Çünkü internet üzerinden çalışan ve çok fazla kullanan bir tüketiciyim doğal olarak. Fiber altyapı hizmeti talep ediyorum. Bununla ilgili bir gelişme olması için buraya başvurabileceğimi düşündüm. Olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

1 Beğeni

Bende istiyorum :slight_smile: istemekle olsaydı…

5 Beğeni

İstanbul Ankara İzmir dışında şuanlık gigafiber projesi bulunmuyor. Şuanlık Türktelekom altyapı hizmetlerini gerçekleştirebilir yani Türktelekom’a fiber altyapı için başvuru yapabilirsiniz ya da Superonline(Turkcell) veya Türksat Kablonet altyapısına başvurularda bulunabilirseniz eğer bulunduğunuz şehirde ilçede varsa bu mümkündür.

2 Beğeni

Adresinizi mahalle/ilçe/il şeklinde yazarsanız 2021 GigaFiber planları arasında olup olmadığı hakkında tarafınıza dönüş sağlarım eğer planlar arasında yok ise ilgili birime talep olarak iletirim.

1 Beğeni

Selam, mcgrns hoş geldin!

Bu durum, yapılacak kontrol ve işlemler sonrasında 35mb tabiri caizse “hayal” olmayabilir.

TurkNet’e VDSL bir hizmet sahibi olarakta geçseniz yine uygun fiyat ve kampanyaları var, bunu bir düşünün…

1 Beğeni

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi için bir planlama söz konusu mu?

Selçuk mah. Kargı sok. No:14/16 Niğde Merkez

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır talep olarak iletiyorum.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır talep olarak iletiyorum.

2 Beğeni

Altyapın desteklemesine rağmen vaadedilen hızı alamaman binaiçi tesisat ile alakalı olabilir

1 Beğeni

Planlananları nereden ögrenebiliriz

Bununla ilgili bir kaynak bulunmamaktadır adresinizi mahalle/ilçe/il şeklinde iletirseniz dönüş sağlarım.

1 Beğeni

İstanbul çekmeköy hamidiye mahallesi

Peki bunu nasıl ve kime yaptırabilirim? Veya bundan kaynaklandığını nasıl anlarım?

Modem arayüzünden hat zayıflamasına bakabilirsiniz. Ortalama 8-10 arası oluyor (örnek bende 8,6dB)

Zeytinburnu/Telsiz Mah. => Altyapı sorgulamada bi gigafiber yakında diye çıktı, sonra kayboldu sonra yine geldi. Bi 2021 planları içinde dendi sonra planlar içinde dendi. 2021 planı içinde mi değil mi öğrenebilir miyim?

Adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır.

1 Beğeni

Adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır.

1 Beğeni

Şu planlanan yatırımları kaba taslak paylasinizda rahatlasak. TurkNet bize uymuyorsa biz TurkNet e uyalim,:sweat_smile:

2 Beğeni

hiçbir firma paylaşmıyor paylaşmaz zaten rekabet yüzünden öbür firmalar mahalleleri görür ona göre baska yerlere yatırım yaparlar tamamen bütçe işi