Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

Maalesef planlanan bölgelerin datası paylaşılmamaktadır.

1 Beğeni

Selçuklu Mahallesi/Sincan/Ankara bölge hem fiber çalışma için hemde TurkNet abonesi sayısını bakımından yüksek bir yer umarım planlar arasında vardır.

1 Beğeni

@EmreMst aynen gelse çok güzel olur ama ben geçen sorduğumda planlanan çalışma yok demişlerdi :confused:

1 Beğeni

@Baran Bursa ili osmangazi ilçesi kemerçeşme mah. sizden ricam bu adresi de talep olarak iletebilir misin? Bölgede çok fazla TurkNet kullanıcısı var ama altyapı yok

Merhabalar Baran Bey Şanlıurfa/Haliliye Ulubatlı Mahallesi gigafiber planlarında mi :smile:

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

Talebinizi ilgili birime iletiyorum. İyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak iletiyorum, iyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bağlarbaşı Mahallesi Duman Sokak 55/9 Keçiören/Ankara bu adres gigafiber planlanan bölge içinde mi acaba?

Merhaba ;
şehit tevfik inan caddesi no:20/1 uskumruköy mahallesi / sariyer / istanbul

Kontrol edebilirmisin?

10 metre önümden kablo geçiyor talep edemezmiyim acaba fiber icin?

Merhaba,
[ Adres ]Sultangazi/İstanbul adresinde geçen hafta binamızın önüne T9 tipi fiber kutu takıldı. Bu adreste sizden fiber hizmeti ne zaman alabiliriz. teşekkürler

Maalesef 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır.

1 Beğeni

Maalesef belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber Planları arasında yer almamaktadır.

1 Beğeni

Güvenlik nedeniyle adresinizi gizledim. Altyapı sorgulama sırasında nasıl sonuç çıkıyor?

1 Beğeni

Daha önce TurkNet’ ten baktığımda aktif altyapımızdasınız uyarısı vardı. şuan adresimi kontrol ettiğimde fiber ile ilgili ne sizde nede başka sitede bir bilgiye ulaşamıyorum. ADSL hizmeti gözüküyor sadece.

Fener mahallesi/Muratpaşa/Antalya
Bu adresi de talep olarak iletirseniz çok sevinirim

Adresimle ilgili bir gelişme var mı? burada fiber yada vdsl ne zaman kullanabilirim. teşekkürler

İstanbul Üsküdar Küçük Çamlıca Mah. Şeker Maslak Sokak için var mıdır fiber altyapı planlarında acaba ?

İstanbul/ Kağıthane/ Çeliktepe mahallesi/Şairane sok.

Planlar arasında var mı?

Yoksa talep olarak iletirseniz memnun olurum.

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni