Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

Buna cevabı @Baran arkadaşım versin.

1 Beğeni

İyi günler İnönü mahallesi 1. Ömrüm sokak Küçükçekmece İstanbul adresi için planlama ne yönde acaba?

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır. Yıl sonuna kadar alt yapı bölgenize ulaştırılıcak.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres maalesef 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

İstanbul / Kartal 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime ilettim, iyi akşamlar dilerim.

1 Beğeni

Hayal ama belki
Balıkesir/Altıeylül Paşaköy Mahallesi

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber talepleri arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime iletiyorum, iyi akşamlar dilerim.

1 Beğeni

Merhaba
Tekirdağ/şarköy için bir bilgi var mı ?

Tekirdağ 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak gerekli birime iletiyorum, iyi geceler dilerim :crescent_moon:

2 Beğeni

Selam tekrar. Peki İstanbul, Kartal bölgesine gigafiber ne zaman gelecek? O gelene kadar bulunduğum bölgeye normal Fiber hattı çekilirse alabileceğim Upload değeri maksimum ne kadar olur?

Ne zaman geleceği konusunda maalesef belirli bir tarih verilememektedir ancak 2022 yılında belirli aralıklar ile sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom tarafından fiber çekilir ise maximum 8 Upload alabilirsiniz.

1 Beğeni

Anladım, çok teşekkür ederim. Keyifli çalışmalar dilerim.

Kiymetli hocam bugun online islemlerden dönüş yapildi aralik sonu gibi tamamlamayi planladiklarini soylediler. Siz de neden gozukmedi acaba bilemiyorum.

Birkac sokak asagiya yine TurkNet fiber kablo dosemeye devam ediyorlar.

Sanırım kontrol esnasında bir hata meydana geldi, o halde şimdiden hayırlı olsun :hugs:

3 Beğeni

Teşekkür ederim hocam ilginiz icin ayrica teşekkürler.

2 Beğeni

Rica ederim, iyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

MESUDİYE MAH. 5114 SK. NO: 14 AKDENİZ/MERSİN

Mersinin merkezinde oturdugum halde hiçbir iss nin fiberi yok. TurkNet gelirse çevremdeki çoğu kişi abone olacaktır planlarda varmı bakarmısınız şimdiden teşekkürler.

@Baran üstad, bir talepte biz alalım şimdiden dursun kenarda, Huzur Cd. Ortabağlar Mh, Yıldırım / BURSA

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim, iyi günler dilerim.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adresi talep olarak gerekli birime ilettim, iyi günler dilerim.

2 Beğeni