Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

Adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır yıl sonuna kadar altyapı bölgenize getirilecek.

1 Beğeni

Talebinizi ilgili birime ilettim, iyi günler dilerim.

2 Beğeni

Adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime ilettim.

2 Beğeni

2022 Gigafiber planları ne zaman açıklanacak? Bağcılar Yenigün’ü planların arasında görmek isteriz. :slightly_smiling_face:

İstanbul/Maltepe/ Zümrütevler mahallesi/ Fıratlı sokak gigafiber projesi varmı acaba yoksa talep olarak iletirseniz memnun olurum kolay gelsin.

1 Beğeni

@Baran etiket atmayı unutmuşum

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır.

1 Beğeni

Yıl sonundan sonra açıklanacaktır. Talebinizi ilgili birime iletiyorum.

2 Beğeni

Maalesef adresinizle ilgili altyapı bilgisine ulaşamıyorum bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçmenizi öneririm.

1 Beğeni

@Baran
Hazır herkes sormuşken ben de sorayım, şimdiden teşekkürler.
İstanbul-Eyüpsultan-Nişancı Mahallesi var mıdır?

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres maalesef 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim. İyi günler dilerim.

2 Beğeni

Bursa Yıldırım Güllük Mahallesinide talep olarak iletebilir misiniz :pray:

1 Beğeni

Talebinizi ilgili birime iletiyorum, iyi günler dilerim.

2 Beğeni

Ankara/Sincan/Maraşal çakmak mahhallesi bölgesinde çalışma olacakmı cevabını için şimdiden teşşekür ederim.Not: Superonline tarafından fiber altyapı yapılmakda bu firma üzerinden internet sağlamanız mümkünmü türknet olarak.

Merhaba. İstanbul / Kartal adresimde diğer internet sağlayıcılarının fiber altyapısı varken Türk Net’in yalnızca ADLS alt yapısı mevcut. Diğer internet sağlayıcilarının verdiği internet paketleri ve ücretleri ile Türk Net’in arasında uçurum olduğu için Türk Net fiber alt yapıya geçmek istiyoruz. Bulunduğum binaya Fiber altyapı gelmesi için ne yapabilirim?

2021 planları içerisinde olmasa da 2022 planları içerisinde vb var mı yoksa sitedeki “En yakın zamanda adresinizde TurkNet GigaFiber hizmeti sunabileceğiz.” ibaresi bir hata sonucu mu duruyor?

TurkNet sadece TT üzerinden ve kendi altyapısı ile hizmet sağlayabiliyor. İlgili birime adresi iletiyorum, yarın gün içerisinde dönüş yapacağım…

İlgili birime iletiyorum, yarın dönüş yapacağım…
VDSL altyapı için TT müdürlüğüne komşularınız ile dilekçe verin, süreci takip edin…

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim. SOL Fiber üzerinden TurkNet hizmet verememektedir.

1 Beğeni

Planlar arasında yer almıyor olarak gözüküyor bir hata da olabilir veya 2022 ye ertelenmiş olabilir kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

1 Beğeni