ZyXEL VMG8623-T50B - Görüş, İstek, Öneri

Yeni sürüm abpm5 co sürümüdür

yayınlandı mı yeni sürüm??

Global sürüm yayınlandı

1 Beğeni

Bir değişim var mı ve turknetten alınan modemde mi kullanıyorsun

Evet donanım haberden bakabilirsin modem konusuna haziranda da abpm6 co sürümü çıkacak.

forumda paylaşmıştım bende haziranda paylaşılacağını belirtiyor zyxel resmi sayfasında

1 Beğeni

Global sürüm dediğiniz nedir arkadaşlar TürkNet in verdiği modeme sadece TürkNet için olan güncellemelerimi yapacaz yoksa global sürümüde yapsak sıkıntı olur mu ?

global sürümde yükleyebilirsin bu size kalmış sorumluluk sizin :slight_smile:

1 Beğeni

Sıkıntı yaratır mı peki ?

global sürüm dediği vmg3625 t50b modelin galiba. net bir şekilde yazarsa bizde faydalanabiliriz

2 modem içinde geçerli aynı donanım 8623 ile 3625 ortak yazılım. Donanım haberde var modem konusunda yazılım CO ve GO olarak

1 Beğeni

Yeni güncellemeyi yapan oldu mu bir fark var mı

Wlan zamanlayıcı ve mimo seçeneğini gizlemişler ve Dsl sürücüsü güncellenmiş.

1 Beğeni

DH tam bir çöplük, adında bu geçen başlıklarda bile bulamadım. şurada da yok: Cihaz Güncel Yazılımları – Zyxel Türkiye Servis Sağlayıcı Destek Sayfası siz nereden bulmuştunuz?

NOT: Zyxel’in FTP’sinde en son V5.50(ABPM.4)F0 sürümü görünüyor:

Yeni sürüm globelemi geldi? Link atabilirmisiniz?

WMG 8623

hocam yanlış anlamayın ama bu paylaştığınız resmi bir adres değil. bu sürüme ilişkin hiçbir resmi adreste dosya yok. bu hassas bir yazılım. bir hata olsa modem kullanılmaz hale gelecek. kaynağı belirli olmayan yerlerden indirmeyi şahsen uygun görmüyorum. dosyayı edindiğiniz kaynağı paylaşabilir misiniz? (şimdi bunu indirip hata alan kullanıcılar için üzerinize risk almayın derim)

Siz bilirsiniz hocam size kalmış kurup kurmamak linke dikkatli bakarsanız webstore.zyxel.eu kendi claoud sunucusu

Hocam bunların hangisi turknet için hangisi global sürüm birde zyxel siteesinde m4f0 güncel sürüm olarak gözüküyor bunlar beta olabilir mi?

Global full sürüm türknet yazılımı ile alakası yok

1 Beğeni