Zam kapıda

2021’de bağcılara gelecek GiGaFiber Projesini Yalan Ettiler Bu Sebepten

1 Beğeni

bu hafta internet kutusu telekom firmasına geçiş yapıyorum 140 tl çok fazla kullandığım tarife için…olurda 5-10 sene içinde apartmana gigafiber gelirse geri dönerim

3 Beğeni

Zam gelse bile o yazı varken abone olanların etkilenmeyeceğini düşünüyorum, benim de bir tanıdığım abone oldu benim aracılığımla ve aradıklarında da belirtmişler bu tarihe kadar zam yok diye. Biz eski kullanıcılar nasıl etkilenmediyse ilk fiyat artışından Haziran ayına kadar olan birkaç aylık süreçte onlara da öyle olacağını düşünüyorum. Yeni abone olacaklar için birşey diyemem tabi ama taahhüt yok sonuçta, abone olduktan 2 ay sonra da zam gelebileceği gibi kullanıcı da 2 ay sonra çıkabilir abonelikten ek bedel ödemeden. Taahhüt sistemi tam da burada devreye giriyor işte, fiyat garantisi isteyen varsa başka isslere yönlenmesi gerekir bence burada kafa karıştırmak yerine, ortada bir taahhüt yokken kimse kimseye tarih vermek zorunda değil bu tarihe kadar zam olmayacak diye.

2 Beğeni

Aslında burada TurkNet e de hak vermek gerek Tek Fiyat politikaları çark etti. Türk Telekom Port ve transmisyon ücretlerine zam yaptı Fiber 200 ila 500 ve 1000 gibi paketler çıkaracak.TurkNet ne diyor Hattınızın desteklediği en yüksek hız alabilirsiniz.Fibet paketleri belli olsun TurkNet minimum 175 TL ye sabitler .Bu durum bizim gibi 50 mbit kullananlar için ekonomik olaraktan fazla. Umarım Tek Fiyat uygulaması yerine Uygun paketler ile karşımıza çıkarlar.

2 Beğeni

Yeni aboneler icin zam yapabilir fakat haziran 2023 e kadar zam yok sozu yururlukteyken abone olan mevcut abonelere zam yaparsa eger bu olmaz.dogru taahutsuz abonelik ama burda firmanin bir taahhudu var musterikazanmak reklam adina bu kullanicilara zam yaparsa buna ragmen o zaman Turknetin kurumsalligi tartisilir duruma gelir

2 Beğeni

Zaten zam gelirse bu bilgilendirme varken abone olanlara geçerli olmaz diye düşünüyorum ben de belirttiğim gibi ama şimdi bilgilendirme yok ilk mesajda belirtilene göre, bundan sonra abone olacaklara ne olur bilinmez.

1 Beğeni

Bundan sonra abone olacak olanlara bu sözü vermiş olmayacağından zam uygulasada kimse bir hak iddia edemez. İnşallah bu ayrımı yaparlar.

2 Beğeni

oha dediğim oldu

2 Beğeni