Zam kapıda

Sitedeki 2023 hazirana kadar ZAM yok ibaresi kaldırılmış.
Yeni bir ZAM kapımızda sanırım!

3 Beğeni

Evet,öyle gibi gözüküyor.gelse bile ilk vae hizmeti alanlar etkilenecek gibi sanırsam. 160 olur gibime geliyor.(dolar maliyeti üzerinden) tabi hala bi haber yok umarım yıl sonuna kadar gelmez.

5 Beğeni

TT fiberde 200-500-1000 paketleri çıkacağı için kalktı büyük ihtimalle.

2 Beğeni

Önce haziranda zam dedi mayısa çekti şimdi 2023 ibaresi kalkmış. Umarım gelmez ama gidişata bakarsak zam gelecek gibi

3 Beğeni

inş gelmez ya ki bence haziranda gelmez

Bu resmi bilgi mi? TT Dediğiniz TürkTelekom mu?

1 Beğeni

Evet türk telekom çıkaracağı için TurkNet te o paketleri çıkaracak büyük ihtimalle bu yüzden aynı ücretten o paketleri veremeyeceği için kaldırmışlardır.

1 Beğeni

Evet muhtemelen,haziran ayının son gününe kadar gelmezse(duyuru yapmazlarsa) yıl sonuna gelmeyecek gibi. Ama gelirse 100mbps altındaki aboneler çıkacak gibi hem modem ücreti zamdı felan 140 ödüyorsa modemle (160) olursa 180 gibi 1 fiyat ödiyecekler. Eğer bi nebze olsa 1 Haziranda gelecek zam iptal olsa 100 liraya tekrar dönebilir (transport ücretleri felanda indirime girerse) ama işi isp yönünden bakarsak 140 lira fiyat olmasına rağmen zarar ına satıyor.

2 Beğeni

Son zamdan sonra kurda bir degişiklik olmadı diye hatırlıyorum

3 Beğeni

Evet ama 1 Nisanda gelecek zam gelmemişti umarım gelmez(1 Hazirana ertelenen)

1 Beğeni

@EFG bu konuda net bir bilginiz var mı?

2 Beğeni

Alabileceğiniz maksimum hız tek fiyat politikası vardı :slight_smile: Buna dayanarak vae müşterileri ile gigafiber müşterileri aynı fiyattı vae müşterilerinede boyle bir tarife çıkarsa maksimum hız tek fiyat mantığıyla vae müşterileride alabilecekleri maksimum hızı tek fiyat üzerinden alması gerekmezmi :slight_smile:

1 Beğeni

Gerekir ancak port fiyatını türk telekom çok yüksek belirlediği için türknetin yapabileceği bir şey yok maalesef.

2 Beğeni

bence zam gelirse vae ye gelir gigafibere gelmez

1 Beğeni

TurkNet bu noktada o zaman ister istemez cesitli sebeplerden hedeflediği hizmetten sapmak durumunda kalıyor .

1 Beğeni

Mantıklı olan o olur. O noktadada bence TurkNet o zaman vae de değişik paketler sunmalı 35 mbit alan ile 200-500 mbit alacak olan aynı fiyat olmamalı bence şu an gigafiberle vae kullanıcılarının tek fiyat olması gibi

5 Beğeni

Tek fiyat politikasından asla dönmeyecektir. Fiyata gelirsek 159.90 olur bence en kötü 169.90tl olur… Ttnin fiberini kullananlar köşeyi dönecek açıkçası :smiley:

3 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. TT port ve normal tarife zammını zaten ertelediğini daha o zamlar gündeme geldiği ilk hafta açıklamıştı. Buna rağmen sehven böyle bir hatanın yapılmasına imkân yok ve insan acaba abone çekmek için mi yapıldı diye de düşünmek istemiyor değil.

5 Beğeni

This is new turkey. Get used to it. Teknoloji üretmeye başlayınca internet ucuzlayacak merak etmeyin. Sabır. 2023’e kadar.

“Sarcasm”.

5 Beğeni

2023 te insallah duzen degisecekte gelende elinde sihirli degnekle gelmeyecek yıkıma gelecek :joy: bir anda gelmesiyle hersey toz pembe olamayacak kesinlikle bir surec olacak bu surec uzun olur kısa olur bilemem ama bana cok kısa olacakmis gibi gelmiyor

2 Beğeni