Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Mesajınızı kurallara uygun şekilde güncelleyip yayınladım. Rica ederim.

1 Beğeni

bu arada biz eski abonelere zam var yenilere zam yok, bu nedir böyle? biz eskiler keriz miyiz?

1 Beğeni

Öyle bir arttırma yapılamıyor 100 megabit için vdsl’de maksimum 15 megabit fiberde 20 megabite izin veriyor türk telekom. Detaylı bilgi :

1 Beğeni

Sildiğim mesaja yanıt ilginç olmuş.

Diğer isslere göre aylar önce 140 tlye çıkmaları ve sözlerine istinaden haziranda zamlanacak faturaları Mayıs’ta zama uğratmaları çok sıkıntılıydı. Bir nevi fazla para verdik gibi oldu. Gerisi için birşey demek istemiyorum çünkü ekonomik durum ortada ve TurkNet dış etmenlerden ötürü yılda bir kez olan zammı arttırmak zorunda kalıyor o yüzden biraz anlayışlı olmak lazım. Hâlâ yerel operatörden ucuza kullanıyoruz ve yakında 100 mbps üstü paketler bizi sevindireceğini düşünüyorum. İyi günler

2 Beğeni

Arkadaşlar burada neyi tartışıyorsunuz, başka bir iss için geçiş işlemi başlattım, birazdan evrakları kargo ile göndereceğim, tartışmaya gerek var mı? Müşterilerini kollamıyorlarsa onların sorunu, sonuçta ben cebimden çıkan paraya bakarım, müşteriyi memnun edemiyorlarsa, memnun eden yere giderim bu kadar basit, hiçbiri babamın oğlu değil, memnun kalırsam (sıkıntı yaşamazsam) ikinci aboneliğimi de 3-5 güne geçireceğim. Herkesin keyfi bilir. Haziran 2023 e kadar bu fiyat diyip 30 TL zam yapılıyor, kusura bakmayın bu kabul edilemez.

4 Beğeni

Çıkacak olsa çıkardı şimdiye kadar. Ona da cevap vermiyorlar acilen cevaplanması gereken bir konu 100 üzeri paketler çıkacak mı? Tek fiyat politikası da kalmadı bu zamla birlikte bahaneler bitti şapka düştü kel göründü cevap bekliyoruz.

1 Beğeni

Mevcut müşteriler zaten zamdan etkilenmediği bir dönem oldu ve yeniler sayfadaki söze istinaden geçişlerini yapmışlardı bu sebeple onlara bir tık öncelik tanınmış.bizede 10 ayı 3 taksitle ödememiz durumunda aynı durumu sunuyorlar. Bunu müşteri kaybetmek için kimse yapmaz ki neden kendi ayaklarına sıksınlar. Her zaman plan program tam tutacak değil ki. Taahhüt verseydiniz ve zam olsaydı size bir Allah’ın kulu laf edemezdi mod bile olsa. Taahhütsüz olduğu için herkes hattını taşımakta özgür. Turknetin hizmetinden memnun değilsek gidebiliriz arkadaşlar. Bazı arkadaşlar haklılar ve taşıyorlar. Diyecek söz yok

annemin evindeki aboneliği turk.net ten sorgulattım, 100 mbit alınabiliyor, o zaman o aboneliği 100 mbit’e çıkarırım bende. 35 mbit için öpseler 170 lira vermem.

1 Beğeni

Evet bu işlemi yapabilirsiniz. Hemen online işlem merkezi üzerinden bir kayıt oluışturup paket yükseltme talebinizi iletebilirsiniz.

hangi iss’ye geçtiniz acaba?

1 Beğeni

Sabit fiyat garantisi derken eski veya yeni abone diye belirtmediniz efendim. Cem Bey bir çok mecrada durumu izah etti. Neyi savunmaya çalışıyorsunuz. Kelime oyunlarıyla insanları lütfen kandırmayın. Ayrıca Daha önce neden zam yapmıştınız? Bir de port ücreti kişi başı kaç lira idi ve şu an kaç para bunu Bilgi Edinme Kanunu kapsamında bizlere bildirir misiniz?

1 Beğeni

taahhüt verip 2 sene sabit fiyat garantisi veren varsa direk geçilir valla. 3-5 ay fazla ödersin, sonra enflasyon sayesinde ödediğin fiyat düştükçe düşer kara geçersin.

2 Beğeni

Deseler ki enflasyon oranında zam yaptık, bence o zaman tüm problem ortadan kalkar :slight_smile:

2 Beğeni

emekli maaşı ile 10 ayı 3 taksitte nasıl ödeyebileceğim hakkında bir bilgide vermişler mi?

2 Beğeni

Millet hız bekliyor diğer iss 1000mbps paket çıkarırken TurkNet zam duyurusu yapıyor, upload hızında bile güncelleme yapılmamış.

İss firmalarını bir araştır, daha yüksek verenler var

1 Beğeni

Bugün 2 aboneliğimi iptal ettim, ayın 26sından sonra kalan son aboneliğimi de iptal edeceğim. Taahhütsüz kullanmak artık iyice dezavantaj oluşturmaya başladı. Geçen sene 100 mbps fiber turknette 79 liraydı, turk telekomda 100 küsür liraydı. Turk telekomda 2 yıl taahhüt vermediğim için çok pişmanım.

TurkNet artık benim gözümde bitmiştir. Söz verip tutmamak, habire port ücretini bahane edip zam yapmak falan. Sanırsın ISS değil de bakkal işletiyorsunuz :))

3 Beğeni

Her şey için teşekkürler TurkNet

Kalkmaz malesef ortada bir beyan garanti var çünkü 2023 Hazirana kadar zam yapmayacağız garantisi. Bu garanti yeni müşterilere diye bir ibare yoktu üstelik şuan tamamen laf cambazlığıyla üstü kapatılmaya çalışılıyor. Artı ortada şöyle bir durum var ilk zamda böyle bir söz verilmeseydi başka firmaya geçip 12 ay 24 ay taahhüt yapabilirdik maddi kayıpta var böyle bakarsan işin içinde. BTK’ya şikayet açtım Cimere de açacağım bakalım ne olacak.