Yeni zam arkadaşlar

Nemetrix onlarda zaten bunu böyle olacağını sanmıyordular bu zamı TurkNet yapmadı döviz yükseldikçe gelen birşey

Yarın hemen yapılacaktr diye ümit ediyorum çünkü gece gelen birşey yani kimse olmadığından cevap vermezler yarını bkle

Moderitx kardeşim bilgi paylaşılması onların ellerinde TurkNet 'e iletildikçe yeni fiyatı koyup sistem yenileniyor

1 Beğeni

sitede yazıyor zaten, hayırlı olsun :slight_smile:

1 Beğeni

Öyle kullandığımız yere kadar kullanacaz olmazsa iptale başvuracağız

Zaten son zamanlarda yaşadığım ve TurkNet in çözüm bulamadığı sorunlar yüzünden başka operatör e geçiş yapmayı düşünüyordum yaptıkları %40 fiyat artışı tuzu biberi oldu 02.03.2022 ye kadar turktelekom kampanyası var ya ona yada başka bir servis sağlayıcıya geçerim zaten türk telekom da aynı fiyata veriyor kampanya var şuan en azından sorun olduğunda bir muhatap bulurum karşımda.

3 Beğeni

Siz bilirsiniz zaten arıza kayıt açtıysan yarım saatte kadar cevap alırsınz fazla hız alamıyorsn zaten bazen olacağı belliydi kullananlar kullanacak kullanmayanlar zaten iptal eder

Hayırlı işler TurkNet’e veda vakti gelip geçiyordu zaten artık bu zamda tuzu biberi oldu elvedaa…

Gigafiber kullananlar öder artık, cılkı çıktı artık bu işin.

Zenginlere ödemek hiç zor gelmez ama heryerde yok işte gigafiber benimde yakın zamanda ayrılma vakitim olacak

1 Beğeni

Yenisi eskisi yok daha 8’inci 9’uncu ayda zamladılar zaten senesi dolmadan ne zammı bu Gigafiber yatırımı falan hikaye sen bana getir önce Gigafiber’i ondan sonra iste benden 150₺ tahütlü olup olmaması problem değil, sen zaten herhangi bir arızamda bana destek sunabileceksen benden tahaüt istersin.

Ayrıca benim talebime geri mesajlada dönmesinin hiç bir önemi yok benim gözümde, arızamı çözebilmişmi ne kadar sürede çözmüş bunlar önemli.

1 senede bir yapıyorlar sanırsam faliyetler yükseldikçe oda herkes mahkum wae bakır kabloyla hizmet almaya sonuç olarak ilgileniliyr tahaddütlüdede fiyatlar yükseliyor tabikide en güzeli ya kalmak yada vazgeçmek 2023 tede 180 doğru çıkabilirler

İşte arıza açıyorsn yarım saat sonra türk telekoma bildirilip 24 saat içerisinde çözülüyor

Ben hiç çözüldüğünü görmedim o arızaların.

Biraz üstüne düşün hallederler kesinlikle

1 Haziran’a kadar durulur gibi : P

1 Beğeni

Düşük paketler için cazibesi kalmıyor en azından yeni başvuracaklar için. Yüksek paketler için de diğer firmalarla aynı fiyatı verecekleri için 2 yıllık taahhüt imzalamak cazip gelebilir insanlara. Biraz fazla olmuş zam miktarı.

1 Beğeni

Merhabalar, fiyat artışlarının ne kadar moral bozucu olduğunun farkındayız. Biz de maliyetlerimiz artmasa böyle bir artış yapmak istemezdik. Şu an için yapılan bu fiyat değişikliğinden yeni başvuru yapan kullanıcılar etkilenecektir. Mevcut abonelerimizin paket fiyatları 1 haziran itibariyle güncellenecektir.

3 Beğeni

Müşterilere mailler gitmeye başlamış… çook abone kaybedecek TurkNet çook

1 Beğeni