Yeni zam arkadaşlar

Arkadaşlar benden bu kadar yeni zam hayırlı olsun herkes 140 tl ödeyecek

2 Beğeni

Yeni müşteriler için geçerli yeni ücret şu anlık

Yarın öbür gün güncelleme yapılır bütün herkese yeni fiyattan kullanım sağlanır

2 Beğeni

değişirim eğer bu fiyat olursa

1 Beğeni

Eğer bir anda 40 TL zam olursa alternatif isslere akın akın gider millet bende giderim 80-90 TL ye aynı hızı veren issler varken TurkNet bitmiştir benim gözümde :-1:

1 Beğeni

Bir anda %40 zam çok

1 Beğeni

umarım eski kullanıcılar için geçerli değildir. alternatif ISS lere yönelmeye mecbur bırakmazlar.

1 Beğeni

Twitter’da bu durumu protesto etmek çözüm olabilir diye düşünüyorum bir anda 40 TL zam yapmak hiç normal değil bugün yeni musterilere yapılan 1-2 ay sonra bize yapılır ona göre tepkimizi ortaya koymamız gerekir

Arkadaşlar ne yaparsan yap hiçbirşey fayda etmeyecektir bizler erken gördük yeni fiyatı yarından itibaren görenler olursa zaten isyan edecekler bu fiyata veya iptal edip çıkacaklar

1 Beğeni

Doğru diyorsunuz Twitter da her gün bir protesto var bu aşağıda yazdığım ürünler ile ilgili
Elektrik ücreti - %69,97
Patlıcan - %54,74
Dolmalık Biber - %54,27
Salatalık - %45,81
Kabak - %41,99
Hazır pakette toz tatlılar (puding) - %37,74
Sürücü eğitim kurs ücreti - %37,57
Bira - %36,33
Rakı - %35,56
Domates - %32,94
Metro ücreti - %32,12
Motorin - %29,64
Benzin - %26,96
2021 Aralık ayından 2022 Ocak ayına bu şekilde zam almış… En fazla 2-3 gün gündem olur sonra ses soluk kesilir. Yine de siz bilirsiniz protesto edin belki işe yarar. Hükümet ÖTV oranını internet için belki %1 e indirir bilemeyiz

4 Beğeni

Doğru diyorsunz herşeye zam malesef ama bunu görecek türknetli bir sürü insan farkedip şaşırır yani garibana fazlasıyla koyar hele telefonu olan sadece 149 tl ödemek zorunda kalır bu zam çok konuşalacak bir açıklama gelmesi lazım protesto bir işe yarayacağını sanmıyorum hiçbirşey değişeceğini sanmıyorum

1 Beğeni

Suanki zam eski müşterileri kapsıyor mu yoksa yeni müşteriler için mi geçerli ?

1 Beğeni

Kapsıyor sistem güncelenmesi yapıldı herkese 139 tl

1 Beğeni

TurkNet bundan önceki fiyat artışlarını mevcut müşteriler için bir kaç ay önceden ilan eder.

Yarın TurkNet sitesinde bilgilendirme anketi yer alır aniden gelen zam yapacak birşey yok

Suanlik ilan edilen birşey olmadı tarafımıza bide gündüz aradım müşteri hizmetleri beklenen bir zam yok söylentiler gerçek dışıdır dedi ama söylenilen başka yapılan bambaşka

1 Beğeni

Zaten bende aynı şeyi söyledim, mevcut müşterilere hem fatura üzerinde, hem TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinde hem de SMS ve mail ile bilgilendirme yapıyor TurkNet

Btk tarafından TurkNet 'e bildirildiği için yeni zam miktarı yeni fiyat verildi bu sebepten bu fiyat konulmuştur ama siz yine online işlemlerden paket bilgilendirmeden bakabilirsiniz zaten ben bekliyordum zam geleceğini veyada yarın tüm kullanıcılara mesaj gönderilir

1 Beğeni

Btk neyi bildirdi :flushed: zam oranları da mı onların elinde? Alakası yoktur diye düşünüyorum

1 Beğeni

Gündüz sormuştum zam geleceği zaman önceden SMS yada mail yoluyla bilgilendirme yapılır demişlerdi bana şuan gelen bir bilgilendirme yok TurkNet Online İşlem Merkezi de hala eski fiyat görünüyor daha geceli 3 gün oldu şaka gibi hemen zam haberini gördüm :smile:

2 Beğeni