Yeni Modem Siparişi

Faturaya ek modem siparişi verdim hizmetlerim menüsünde aktif olarak gözüküyor lakin herhangi bir bilgi maili/mesajı gelmedi daha önce alan arkadaşlar varsa süreç hakkında bilgi verebilir mi?

Merhaba, kargoya verildiğinde size mail/sms yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Kargolama işlemi uzun sürerse bu konuya tekrar yazın.

3 Beğeni

İyi günler bende modem siparişi vermiştim daha kargo işlemi yapılmadı arayıp iptal edebilir miyim iptal etmek için ne yapmam gerekir?

1 Beğeni

Online sisteminden destek aç oraya yaz bakarlar

2 Beğeni

Benimki 2 gün sonra kargolandı kargolandıktan 1 gün sonra geldi şiparişi verdim 3. Gün elime ulaştı

1 Beğeni

Birde şu var iptal ettirdiğin taktirde bir daha şipariş edemezsin ilk başta şipariş etme hakkın var iyi düşün

1 Beğeni

Keenetic Omni almaya karar verdim bu formda da internetteki başka formlarda da Turknetin verdiği modem için bazı eleştiriler olmuş sence ne yapayım?

Sana bi kaç modem söyleyeyim çok araştırdım.
Kennetic extra pahalı
Kennetic omni ucuz
Tp link vr300 ver1.20 pahalı
Tp link vc220 ucuz
Asus modelleride var onlar ısıdan dolayı istenmiyor
Sen bilirsin senin kararın istediğini seç beğen

1 Beğeni

Kendime tavan olarak 300 lirayı belirledim keenetic ile tp-link vc220 geriye kalıyor bende en son ikisi arasında kalmıştım yine bu formda keenetic daha çok ön plana çıkartılmış ondan keenetic alacağım bende

Türk netin verdiği modem iyi bi modem aslında 1 tane portu 1000 giga aslında modemin içeriklerini okudum. Kötü bi modem değil kullananlar çok kötüleyenler alt yapısı okadar iyi olmayanlar bu alacağın modelerde bu portu hepsi 100

1 Beğeni

Ben kullanıyorum çok memnunum 5ghz modem ilk defa kullanıyorum 75 mbps paketim var wifide 71 mbps veriyor telefona kayıp çok az

1 Beğeni

Ben tp link vr300 kullanıyorum hiç bi kaybı yok ilk aldiğimda 35 37 lere çıkıyordu şu 8 up dan 3 düşünce ne yaptılarsa 33 ten yukarı wifi çıkmıyor

1 Beğeni

Modemler galiba yavaş yavaş wifi sorunu yaşıyor benim eski modem de 2-8 mbps gösteriyordu o yüzden değiştirdim eski modemde hala ttnet logosu var

Yok knk kabloluda denedim 33 alıyorum yine modemde sorun yok :slight_smile: iç sistemi yazısında

35 alıyor hala modem kontrol ediyorum sürekli

Peki turknetin verdiği modemi peşin alamıyor muyuz?

Modemi Peşin alabilirsin

1 Beğeni

Nasıl almak istiyorsan modemi online sisteminden destek aç oraya yaz knk

Türk net modemi 14 gün içinde nasıl aldıysan kutusuyla geri iade yapabilirsin

Destek nasıl açacağım yardım kısmında acmaya çalışıyorum ama konu başlığına Uygun başlık yok daha yeni turknetliyim sistemini çözemedim musteri hizmetlerini aradım ama bir türlü temsilciye bağlanmadim da buranın sistemi farklıymış

Online sistemine gir ordan yardım merkezine tıkla ordan eksik bilgilendirme tıkla tıkla ordan şikayet oluştur de sorununu yaz oraya cevap verirler. Başlığa bakma sen şikayetini yaz yeter

1 Beğeni