Yeni Modem Siparişi

Satışa sunulan modem donanım olarak doygun güzel bir cihaz.Yazılım olarak eksikleri var fakat geliştirme yapanlar var forum içinde arayüzün Türkçe’ye çevrilmesi,daha hızlı başlangıç vb. sorunlar fixlenmiş.Faturaya ek 12 taksit sunulması da ayrı bir güzellik bence.

2 Beğeni

Sizin modem geldi mi, Bende 6 ekimde sipariş verdim peşin olarak, daha hiçbir haber yok modemden :frowning:

Baya uzun sürmüş acaba stokta falan mı yok ben 4. veya 5. günde elime aldım modemi (Gayet güzel bir şeymiş 5 ghz kabloyu çıkartıyorum bazen hız kaybım çok çok az)

1 Beğeni

Destek kaydı açtığımda en geç 6-8 gün sürer dediler ama yarın 10 gün olacak hiç haber verende yok, bekliyorum öyle.

Kargo takip bölümünde ne yazıyor?

Kargo bölümünde de hiçbir şey yazmıyordu. Sistemsel hatadan dolayı siparişim işleme alınmamış. Para mı iade ettiklerini, taksitli olarak tekrar sipariş verebilirsiniz dediler bugün. 10 gün boşa bekledik. Aklımın bi ucundada keenetic var.

1 Beğeni

arkadaşlar ben yanlışılkla faturaya ek modem siparişi verdim ama bunu nakit ödemeye çevirmek istiyorum faturama ek ücret yansısın istemiyorum bunu nasıl iptal edip nakit ödemeye çeviririm bilgilendirirseniz sevinirim