Yapa hızım düştü

Büyük ihtimalle port değişti. 35 36 mbit alıyodum şuanda 40 almaya başladım inşallah yavaş yavaş 66 ya kadar devam :slight_smile:

Yapa kullanım 4 mbit up almanız kötü olmuş ben ilk bağlattığımda temiz 75 down 32 upload alıyordum oyun modunda diğer modlarda daha yüksekti tabi ama gün geçtikce bide pandemi araya girdikçe düştü hızlar. Bide TT saolsun onlarda düşürüyordur azar azar

Bu arada dediğiniz gibi oldu türknetin bana verdiği cevap şöyle

Blok-alıntı
Merhaba Mesut Bey, Sistemde kayıtlı olan numaranızdan sizi aradım ancak yanıt alamadım YAPA altyapısını kullandığınızı gördüm. Bulunduğunzu bölgeye yeni saha dolapları eklenmektedir. Bu doğrultuda siz eski saha dolabından hizmet aldığınız için hız değeriniz azda olasa düşüş görmesi normaldir. Şuan 43 mbps hız almaktasınız. Talep ederseniz sizi VAE altyapısına geçirebiliriz. Bu doğrultuda yeni saha dolabına bağlanacaksınız. Yeni saha dolabında alt yapınız maksimum 83 mb e kadar destekliyor. Adsl de 16 mbe kadar vdsl de 35 mb e kadar aynı fiyatla alabilirsiniz. (99,90 TL 1 Temmuz itibariyle) 35 mbps üstü hız talep etmeniz halinde faturanıza 10 TL ekstra ücret yansıyacaktır