Wifi Bağlantı Kopma Sorunu

İyi günler . Ben 2 hafta önce TurkNet fibere geçtim ve bana bi modem verildi TP-link Archer c5v
diye bi modem bu modemde sürekli kablosuz bağlantı kopuyor kablolu bağlantımda bi sorun yok ama kablosuz bağlantımda wi-fi gidiyor geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim

1 Beğeni

Merhaba

TurkNet online yerinden destek kaydı açarak wifi sorununu belirte bilirsiniz ve zte routerle değişim talebi isteye bilirsiniz. Destek teki yetkilikler ilgilenecektir. İyi akşamlar dilerim :pray:

2 Beğeni

Modem değişimi oluyor mu kesin

Yazdın TurkNet 'e verdikleri cevap ektedir

Hocam Router Alıp kullanacaksınız sorun yaşamamak için.

Bende omni dsl var o olur mu

Olur.Modemin Lan Portundan Keenetic Cihazın WAN Portuna Rj45(Ethernet) Kablosu ile Bağlantı sağlayacaksınız.

1 Beğeni

Şöyle bir konu açmıştım daha önceden. Fiber bölgesindeyim ve bana da Archer C5v modem verildi ve bahsettiğiniz sorunların tam olarak aynısını yaşıyordum. Modemimde arıza var internete bağlanamıyorum diye kayıt açın Türk Telekom ekipleri yerinde çözüm olarak geleceklerdir evinize. Modeminizi değiştirmek istediğinizi ZTE modem istediğinizi ekiplere belirtin. Eğer ellerinde varsa değiştireceklerdir. Ancak bölgenizde bende olduğu gibi ZTE modem stoklarda tükendiyse maalesef ki yine benim yaptığım gibi kendi router’ınızı satın almanız gerekecek :confused:

1 Beğeni