VMG3625-T50B Yeni yazılım geldi

ABPM 7.1 G0 sürümünde yeni bir güncelleme paylaşılmış, bilginize. Şu anlık güncellemeyi yapmadım .

3 Beğeni

Deneyen olursa neler değişmiş yazabilir mi?

Güncelleme dosyasının içindeki PDF de değişiklikler anlatılmış.

@KASPAROV yeni güncellemeyi denermisiniz teşekkürler.

Denemesini yapacağım teşekkürler bilgi için.

1 Beğeni

"Yazılım güncelleme işlemi sonrasında yeni yazılımdaki geliştirmelerin etkin olabilmesi için, cihazın resetlenmesi ve tekrardan kurulması gerekmektedir.

Ne saçma modemler var yahu :joy: Yazılım yükle ama sıfırla yeniden kur. Vay be ne teknoloji

Öyle yapmaya gerek yok aslında ama nedense modem firmware sayfalarına hep öyle yazıyorlar eskiden gelen bir şey herhalde.

Mavi ekran görünce Windows’u formatlayın demekten farkı yok :grinning: Yazmaları bile ilginç

1 Beğeni

wpa 3 seçeneğini kaldırmışlar :frowning:

İlk sürümlerinde down+up yönünde qos ataması vardı abpm3 sürümünde kalktı. Kuyruk kurulumu çalışmıyordu sürekli eksiltip duruyorlar

Hayatımda kullandığım en beter alet. Canı sıkıldığında 5ghz gider gelmezdi. Gelse kimlik doğrulama verirdi açılması ip alması 2.5 3dk sürüyor her yeni sürümde içinden bir şeyler eksiliyor

Bilgilendirme için teşekkürler. Abpm6C sürümündeydim yakın zamanda yükselticem. Bayağı hata düzeltmesi yapmışlar muhtemelen beni etkilemiyor yine :joy:

1 Beğeni

Çok tuhaf bir şekilde turknetin kendi yazılımında snr hep 8.3 iken bu firmware ile 10.3 e çıktı

Bu cihazda sorun yaşayamayan bir tek ben varım galiba

2 Beğeni

Bende hiç yaşamadım.

2 Beğeni

Donanım haberde cihazın ana konusu var. En azından benim kullandığım dönemde bol bol geç açılma ve 5 Ghz kopma görünmeme yorumları vardı. Üstüne abpm4 sürümü geldiğinde ipv6 da gidince iyice sinir etmişti cihaz beni

Cihaz sizin kullandığınız dönemde yeni üretildiği için hataları olması doğal hiçbir modem üreticisi yeni üretmiş olduğu bir cihazı sorunsuz mükemmel olarak kullanıcıya sunamaz

1 Beğeni

O konuda bir şey diyemem. Ama şuan tek bildiğim huawei hg658v2 kullanırım zyxel e bulaşmam :slight_smile:

Herkesin kendine göre iyi çalışan modem markaları vardır :blush:

2 Beğeni

Vmg 3312 b10b kullanıyordum daha önce modemden çok memnundum. Sorunsuz kullanım yapanlar modeminin arkasındadır

1 Beğeni