Vmg 8623 hatalarının çözümü

sa benle aynı durumu yaşayan birçok kşiye rastladım.bu modem çok fazla crc üretyor . kafa patlatırken aklıma basit bi yötem geldi elektrik adaptörü 12 baska adaptör ile değştirdim problem çözüldü aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaslar denesin bi isterseniz. bi kaç da küçük ayar yaptım günlük 10 milyon üstü olan crc hatalarından kurtuldum. aynı sorunu yaşayanlar denesin bi belkide sizdede sorunun çözümü budur

3 Beğeni

Değiltirdiğiniz apadtörün akım ve volt değerlerini paylaşırsanız denemek isteyenlere daha faydalı olur.

Modemin orjinali 1,5A 18waat gücünde 12 volt 2A 18w üstünü destekleyen varsa denenebilir.

Bu konu üzerinde takipde olucam. Deneyen arkadaşların yorumlarını mutlaka bekliyorum.

evde bakındımda daha yüksek güçte adaptör bulamadım ama üstündeki adaptör zaten güçlü bir adaptör

bir elektrikçi olarak voltaj değeri aynı olduğu sürece akımın yüksek olması sorun teşkil etmez akım alıcının çektiği kadardır

2 Beğeni

Oluşabilecek bir arıza sonucu sorun çıkarabilir ancak. Ama normal kullanımlarda arkadaşın dediği gibi sorun teşkil etmez.

kusura bakmayun yazamadım iki gündür bazı sıkıntılardan dolayı 2 gün günlük 300 400 crc hatasıyla geçti sonra ne oldu anlamadım eski bozuk haline döndü yine lanetli modem şu an .
edit: 12 volt 2 A ile test etmiştim

Direk 220 bağla düzeliyor, tüm sorunlar kalkıyor ortadan benimde çözümüm bu :joy:

1 Beğeni

Öyle ise anlık DSL sinyali kaybı yaşıyor olabilirsiniz. Günlük üzerinden takip edin.

Umutlandırdın beni boşuna :confused: