Vmg 8623 hatalarının çözümü

mesela pinterest’e giriyorum resimler yüklenmiyor
maçkolik sitesine giriyorum içerik yüklenmiyor çok bekleyince yavaş yavaş açılıyor başka modem denedim öyle bir sorun olmadı eski yazılıma geçtim artık maçkolikde hemen açılıyor pinterestte anında fotolar yükleniyor

1 Beğeni

Ben bu yazılımla ilgili sorunumu söyleyeyim. Bu sürümü yükledikten sonra İPV6 tanımlı olmasına rağmen bağlandığım hiçbir cihazdan İPV6 ile çıkış yapamıyorum. Eğer sizde İPV6 tanımlı ve sorun yoksa nasıl bir ayar yaptınız. Benim ayarlarım TurkNet’in bu cihaz için belirtmiş olduğu ayarlar.

1 Beğeni

pinterest bu şekilde oluyordu

1 Beğeni

IPv6 tanımlı ve abpm4F sürümünü kullanıyorsanız IPv6 bağlantı sağlayamıyorsunuz. Sağlayamadığınız için bazı siteler sıkıntı çıkarıyor. Ya yukarda belirtilen eski sürüme geçeceksiniz ya da son sürümde modemi Yalnızca IPv4 moduna alıp devam edeceksiniz

IP 6 tanımlı değil. Bu yüzden bir şey diyemem

Modem arayüzünden DNS adresini 1.1.1.1 ve 1. 0.0.1 (cloudflare) olarak kullanıyoru. Pinterest akıcı ve hızlı. Uygulama kullanıyorum. Mobil üzerinden opera tarayıcı ile sorun Yok.

Aynı şekilde Maçkolik sitesi de yine Opera tarayıcı ile (eski ve yeni sitede) hiç sorun yaşamadım.

CRC cozuldu sanirim :slight_smile: 14 saatde 29 crc . normalde milyonlari geciyordu 14 saat kullabamiyordum. CRC milyonlari buluyordu

1 Beğeni