VDSL Yeni Kurulum sonrası modem dsl verileri ile uyuşmayan hız

[SORUN DEVAM EDİYOR] Güncelleme: İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Dün gece itibariyle kontrol ederek sorunun devam ettiğini gözlemledim. Hiçbir değişiklik yok. Sorunun özeti ve güncellemeleri iletiyorum:

Hattım dakikalar içerisinde yavaşlamakta. Açıkça DSLAM bir throttling yapıyor artık satürasyon mudur sebebi atlak bağlantı mıdır bilmiyorum.

• Müşteri hizmetleri de beni sanırım anlamamakta çünkü hattım asla kopmadı, eğer offline gözüktüysem affola, modemi kapatıp açıyorum arada hızlansın diye 5 dakikalığına.

• Hız değerlerimin değişkenliğinin sebebini öğrenmek ve çözüm için adımların atılmasını istiyorum. Artık bölgede satürasyon mu vardır DSLAM mı throttle yapıyordur, “atlak bağlantı” mı vardır. Lütfen araştırılsın ve teknik bir şekilde bana açıklansın.

Destek kaydı no: 54482033

Burada yazdıklarımı da aynen gidip destek kaydına yazmak zorunda kalıyorum aslında forumda sorunları için başlık açanların başlıklarını destek kaydına daha entegre bir şekilde linkleyebilsek iyi olur.

Desteğiniz için teşekkürler, herkese sorunsuz bir internet bağlantısı sahibi olması dileğiyle.

CC: @alperenatici

1 Beğeni