Ücretsiz kurulum yazısı gitti

Merhaba, bir tanıdığımı turknetli yapacaktım, hız sorgulama kısmında ücretsiz kurulum yazıyordu, bugün sorguladığım zaman ücretsiz kurulum yazısı gitmiş. Apartmanın içinde kablolama var fakat eski olduğu için yeni çekilmesini istiyorduk, ama ücretsiz kurulum yazısı gitmiş, nasıl yapacağız? Kişiye mahcup olmak istemiyorum çünkü o şekilde söylemiştim.

TurkNet kurulum ekibinin kablo çekeceğini sanmiyorum.
Hele mevcutta kablonuz varsa çekilmez onun hicbir iss yapmaz.
Siz elektrikci çagirarak yeni kablo çektirebilirsiniz.
Kurulum ankastreden sizin daireye baglanti yapilip modemi kurup gitmek demektir.

1 Beğeni

Bizde zaten ankastren gelen kablonun değişmesini istiyoruz, bunu yapacaklar mi? @ModeratriX

Yapmazlar maalesef elektrikçiye yaptirmalisiniz.

Eskiden o yazı vardı, neden yapmayacaklarını merak ediyorum, bence yaparlar. Hatta bi ara sitede ücretsiz kurulum kodu vermişti, @EFG @ModeratriX

Kurulum Modemiin internet ayarlarini yapip interneti aktif hale getirmek diyebiliriz.
Kablo cekmek degildir.
Kimse ankastreden eve kadar hele mevcutta bir kablo varsa zaten hiç cekmez olmasada çekmez.
Bu forumda bir sürü konu var kontrol edin herkes elektrikciye cektirir kabloyu.
İç tesisattan iss ler sorumlu değildir.

3 Beğeni

Bu hizmeti kurulum ekibinin vereceğini bende düşünmüyorum.

Ücretsiz kurulum yazısının amacı neydi? Ve ben hattı geçirirken ev telefonunu iptal ettirmek istiyoruz, kayıt olurken telefon var/yok seçeneği var, ne yapmalıyım?

Merhaba

TurkNet sitesinde ücretsiz kurulum var olarak gözükürken mi kayıt oldunuz yoksa daha hiç kayıt olmadımı ? Kayıt olduktan sonra kurulum tamamlanınca hattınızdaki telefonu iptal ettire bilirsiniz.

Hayır, daha kayıt olmadım. O yazının gitmesi üzdü. Başka bir sponsorlu linkden kayıt olunca geliyor, fakat tekrardan Yalınca gidiyor, daha önceden sponsorlu link ile kayıt olmadım. Ayriyeten şuan da altyapı yok görünüyor, telefonla sorgulayınca var görünüyor, fakat adres girerken yok görünüyor? Sebebi nedir? Önceden adres girince de var görünüyor du

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla ücretsiz kurulum ve bir ay ücretsiz kullanım aynı anda olmuyor birinden birini seçmeniz gerekiyor.

Direk geçişlerde kurulum ücreti yok direk aynı kablodan devam ediyor.

Daire içi kurulum kurulum olarak geçiyor binanızın tesisatı kuruluma dahil değildi zaten

Mart ayı içerisinde bize abone olan kullanıcılarımıza bir kampanya başlatmıştık. Mart ayı boyunca kurulum işlemleri ücretsizdi. Son üç günü kaldı bu kampanyanın bitmesine…

Eğer ilerleyen zamanlarda bir sorun ile karşılaşılır ve ücret çıkarsa bize destek kaydı üzerinden ulaşabilir ve düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

3 Beğeni

Kampanyayı görüntüleyemiyorum. Sebebi nedir? Kurulum eve gelen kablo mu.

Merhaba @s4anayts
Kurulum : Ankastreden odaya kadar kablo çektikten sonra modeme bağlıyor ve modeme kurulum yapıyor.

@EFG arkadaşımın demek istediği bu mart ayı kurulum ücretsiz bugün ayın 28’i 31 mart son gün o zamana kadar süreniz var kayıt olursanız bugün ücretsiz olacaktır eğer olmazsa destek ekibi ilgilencektir.

Kayıt olurken sorun şurda, o kampanya çıkmıyor, yine de başvurum mi?

1 Beğeni

Binanın içinden gelen bir kablo var, yinede ankastre den yeni kablo çekerler mi bugün başvuru yaparsam?

1 Beğeni

Merhaba

İsteğe bağlı olarak çekiyorlar ama M. başı ücret alıyorlar o ücreti gelen ekibe veriyorsun.

Kurulum ekibi talep edebilirsiniz yeni kablo çekmelerini ricada buluna bilirsiniz.