Ücretsiz kurulum yazısı gitti

Ücretsiz kurulumun ne anlamı kalıyor bej onu anlamadım?

şimdi ben bu mart ayında başvuru yaparsam eve yeniden kablo çekecekler mi?

şuan bulundugum yerde binanin içinden kablo geçiyor fakat eski olacagı için sağlıklı olacagını düşünmüyorum.

bu kampanya evinde hiç kablo olmayanlar için mi?

ankastreden evine kablo gelenler için bu kampanya geçerli degil mı?

@EFG @ModeratriX @CKLasT

1 Beğeni

TurkNet zaten yeni kablo çekmiyor ücretsiz kurulum dediği modem kurulumu sadece kabloyu yine sen çektiriyorsun

bu forumda bulunup zaten modem kurulumunu yapamayan 1 tek insan yoktur. boş bir kampanya olmuş.

Olay ne biliyor musun Hasan. Zaten transfer şeklinde geçtiğinde problem yok. Sadece kullanıcı adı ve şifre ile baglaniyorsun.
Ama yeni başvurularda Tt saha ekibi mecburen eve geliyor. Ankastre kutusundan hangi kablo senin ise etiket bırakıp, santralde müsait bir port atıyorlar. Kurulum ücreti dediği bu.
Ankastreden eve kadar tesisat yenileme senin yaptığın gibi senin sorumluluğunda. Ama bazen Tt ekiplerinin insiyatifinde ankastreden modeme kadar standart telefon kablosuyla tesisatı çekip ücret bile almıyorlar.
Ama çekme zorunluluğu yok.

4 Beğeni

Bence bu port olayından da ücret alınmaması lazım ama prosedür demek ki öyleymiş. Aynı port üzerinden devam edeceğiz, öyle görünüyor. Taahhüt cayma bedeli bize yansıtıldığı zaman biz o cezayı ödedikten sonra, TurkNet e bildirim yapıp belirli bir kısmını mı ödeyecekler?

Ne kadar cayma var?
Mesela 200 tl çıktı cayma.
Mevcut iss bunu son faturana yansıtıyor. Sen bu faturayı ödedikten sonra TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi de bu belgeyi ekliyorsun. TurkNet aylık olarak faturandan sana inririm sağlıyor. Ama ne kadara kadar karşılıyor, kaçar para şeklinde indirim yapıyor,bilgili arkadaşlar yardımcı olur

1 Beğeni

Vallahi bu internet olaylarından sıkıldım, kara delik gibi harbiden

1 Beğeni

Sakıncası yoksa yaşınızı öğrenebilir miyim?

sanal ortamda pek fazla bilgilerimi paylaşmak istemiyorum, söyleyemeyeceğim.

Tamam teşekkür ederim

1 Beğeni

162tl değerinde modem kurulumu ücretsiz yazısının gitmesi açıkçası şu port ücretlerinin çok yüksek oranda zamlanmasından dolayıdır. Bazı şeylerden feragat edecek ki bu hizmetleri bize ulaştırabilsin… Yazısı harbiden sorgu yerinden yok oldu :smiley:

Merhaba @JusTiMe, sorgu sayfasında artık ücretsiz kurulum yazısını göremiyorsunuz evet… Çünkü bu kampanyamız sadece Mart ayı içerisinde bize başvuran kullanıcılarımız için geçerliydi ve artık sona erdi. Bu sebeple sorgu sayfamızdan bu ibareyi kaldırdık.

1 Beğeni

Abonelik başlattık fakat sorgulama yapınca 42mbps vdsl çıkarken, ad soyad vb girdikten sonra 16mbps vdsl çıkıyor? Abone olduktan sonra mi paketi yükselteceğiz? @EFG @ModeratriX

@s4anayts, sorunsuz bir şekilde başvuru işlemleri tamamlandığı için konuyu kapatıyorum :hugs:

1 Beğeni