Türknetten fiber alamıyorum

Altyapım türktelkom ve süperonline fiber desteklemesine rağmen vdsl hizmetinden 2 yıldır faydalanıyorum fiber kutusu 2016 yılında yapıldı buna istinaden bende fibere geçmek istiyorum yardımcı olabilecek varmı resimler ektedir bilginize.

1 Beğeni

2 Beğeni

Özgür İletişim Fiber paketinden faydalanabilmeniz için aktif kullanmış olduğunuz aboneliğinizi iptal ettirip yeniden abonelik oluşturmanız gerekmektedir.

aradağım zaman fiber yok cıkımıyor vdsl deniyor sıkıntı burda başlıyor

1 Beğeni

Diğer altyapı sorgulama sitelerinde sonuç ne olarak çıkıyor?

1 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

Oturmuş olduğunuz binada diğer kullanıcılar fiber üzerinden mi hizmet alıyor yoksa vdsl mi?

fiber üzerinden alıyorlar
diğer 2 firma hizmet veriyor fiberden şuanda aradıgımdada alabileceğimi söylüyorlar

1 Beğeni

TurkNet Satış ve Başvuru Hattı ile iletişime geçmenizi öneririm.
0850 288 80 81

aradım sadece sesli yanıt sistemi hizmet veriyor destek alamadım

Aktif aboneliğinize kayıtlı numaradan mı aradınız?Eğer o numara ise başka bir numara üzerinden tekrardan aramayı deneyiniz.

Bizim dükkanın da önceden TurkNet sitesinde fiber var yazıyordu fakat şuan VDSL çıkıyor.

1 Beğeni

iletişime geçtim sadece vdsl var deniliyor türktelekomuda aradım fiber var denildi şimdi ne yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz.

1 Beğeni

Bu konuda yardımcı olabilirlerse bir çok kişi için deneyim olur

1 Beğeni

Bu dolap sanki FTTC gibi geldi bana. Benim arkadaşımın oturduğu binada da aynı dolaptan vardı. Binaya kadar fiber, dairelere binadaki ankastre üzerinden vdsl olarak hizmet alıyorlardı.
Superonline fiber üzerinden zaten TurkNet hizmet veremiyor.
O yüzden VDSL hizmet alabilirsiniz sanki ama net bir şey diyemiyorum.

1 Beğeni

Bizim karşı binada da bu kutu var. Dairelere bakır kablo ile VDSL veriliyor

1 Beğeni

türk telekom fiber bağlarız diyor ve o kutu ankastre diye mi geçiyor yani. bir akıl oyunu var galiba TT’den alsa fiber bağlandı diye yutturacak belkide ama vdsl bağlayacak. deneyip görmek lazım

türktelekom fiber alırsın sıfır sıkıntı diyor komşularda bizdede fiber var diyor.

Türk telekom dediyse yapar emin ol fiber kutusu saten o