TurkNet'ten ayrılanları anlamıyorum

Daha TurkNet piyasaya büyük bir çıkış yapmadan önceki yıllar insanlar taahhütle tt ve Superonline gibi firmalara söverek kaçmak istiyordu şimdi TurkNet kimseye ceza da vermiyor zevkten 4 köşe olmuş insanlar alternatif görmüş kaçmaya çalışıyor üstüne bide tt ya da Superonline a gidiyorlar. TT’yi geçtim fiyatı daha yüksek olduğu için, Superonline bile 1000 mbpslik paketi 249 TL’ye satıyor download hızını herkrs verir ve onuda verdiği fiyata bak. Telefonlarınızda bulunan modemler bile simetrik hız sunamıyor bu isin bir durumu var ki uploadlar genelde downloada göre düşük ama TurkNet geldi ve 1000 mbps simetrik sunuyor olmayan paraya. Ve bu fiberi vdsl aboneleri ödemiyor öyle bir dünya yok. Adamlar diyor ki bunun ücreti bu. Millet sömürülüyor ve fiyata bakıp sömürene koşuyor valla devam edin memnun olduğunuz yerde olun. Bu kadar konuşmanın pek bir manası yok. TurkNet şu an altyapı kuruyor tıpkı tt,sol, kablonet vs gibi karşılaştırmaya alınamayacak kadar değerli bir firma politikası ile devam ediyorsunuz.TurkNet ile yanyana gelemeyecek bir fiyat politikası ile müşteri süzüyorlar tercih sizin tabii. Vdsl pahalıya geliyor bu her yerde söyleniyor bu yüzden fiyat artışları var. TurkNet diğer taahhütsüz firmalara göre bir tık daha fazla yatırım yaptığını düşünüyorum. Belki bu durum turknetin maliyetlerini artırıyor olabilir