TurkNet'de Çalıştığı Gözlemlenmiş IPv6 Destekli Modemler

benim anlatımı yaptın mı bi kontrol et bakayım
olmadı yazılım sürümüne bak sana dosyasını vereyim kur
belki güncellenince olur

Yazılım Sürümü:1.0.0 0.8.0 v600e.0 Build 190919 Rel.36461n Donanım Sürümü:Archer VR1200 v1 00000001

inşa numarası farklı benim ayarları yaptın mı atayım bi yap yine olmazsa güncelleme dosyası vereyim

evet önceden başvuru toplandı başvurmadıysan ip alamazsın

1 Beğeni

benim modeme hiç güncelleme gelmiyo elle mi yapılası lazımEkran Alıntısı tp linkin orjınal sayfasında da bu yazıyo neden acaba

ben elle aldım çok önceden

Merhaba hocam benimde şuan evde takılı olan modemim airties 5760 onu kullanıyorum ayrıca yedektede huawei hg658 v2 var. Huawei ipv6 destekliyor. Airties 5760 için ipv6 destekleyip desteklemediğiyle alakalı internette bir bilgi bulamadım. Acaba siz airties 5760 ile ipv6 kullanabilidinizmi? Kullandıysanız yada ipv6 ayarını biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz?

5760 ta kullanma şansım olmadı ayarlarda herhangi ibare sekme vs yok ıpv6 destekleyen modemin varsa onunla dene bence.

Tamamdır hocam bilgi için teşekkürler. Airties 5760 ı ipv6 ile kullanamayacağız sanırım. Siz şuan hangi modemi kullanıyorsunuz ipv6 olarak?

ıpv4 devam ediyorum yeni modem almadım.

Anladım hocam, cevap için teşekkürler.

Ünleme bas tekrar düzeliyor o

ZTE ZXHN H298 için modeme root atmayı bir türlü başaramadım. Config dosyasını çözüp, root şifresini değişiyorum. Lakin giriş olmadı. Yapan birisi yardımcı olabilir mi?

aynı modem bendede var lakin aynı ayarları yaptığım halde , ipv6 ya bağlanmıyor … farklı bir ayar yapmam gerekirmi … bende ipv6 mevcut

zte modem mi hocam ?

Zyxel vmg8623-t50b modemini kullanıyorum hattima nasil ipv6 yi tanımlarım ipv6 destekleyen modemim var ipv6 ayarlarını nasil etkileştireceğim ve TurkNet ile ipv6 bağlantısını nasil gerçekleştireceğiz? @Eren

Beta testler için alımlar geçtiğimiz yıl sonunda kapatıldı. İkincil bir duyuruya kadar da IPv6 için yeni alımlar yapılmayacak. Ya kararlı olarak herkese sunulduğunda deneyimleyeceksiniz ya da ikinci fazın açılmasını bekleyeceksiniz.

1 Beğeni

KRN DS224WSU modemi de listeye ekleyebilirimsiniz?

Sansürlemişsiniz ama adresiniz gözüküyor :roll_eyes:

Çok daha iyi bir sansür attım teşekkürler.

1 Beğeni