TurkNet'de Çalıştığı Gözlemlenmiş IPv6 Destekli Modemler

Merhaba şu ayar hakkında bir bilgi bulamıyorum, bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz ?

“SLAAC” seçili olması gerekiyor. Bu yönde bir bilgilendirme yapmışlardı diğer konuda. Kontrol edin isterseniz.

Kesin bişy söylenmiyor ki orda da ? SLAAC olması lazım deniyor. Yani oda emin değil

@Eren hocam gerekli bilgiyi verecektir.

Madem tanımlanmadı millet nasıl ss atıyor.

Bu ayarlardan açmam gereken bir yer var mı?

Ya kardeşlerim benim lütfen biri şu olayı izah etsin benim modem ARCHER VR-1200 ben şimdi IPV6 kullanabilir miyim?

Modeminizin sitesinde modelinize ait “IPv4 and IPv6 destekler” ibaresi var. Kullanabileceksiniz yani.

Yukardada dediğim gibi eski değilse bütün modemler destekliyor. Önemli olan TurkNet IPv6 bağlantısı sağlayabilmesi.

Türk Telekom zte h298a router içinde ayarlar bu şekilde mi olacak acaba…

Ama nasıl etkinleştireceğimi bilmiyorum 1 el atın please yaa

Nasıl etkinleştircem peki?

Listeye dahil edildiniz mi ? Edildiyseniz bekleyin bağlantı verildikten sonra duyurulacak kontrol edersiniz belki otomatik alıyordur

1 Beğeni

Başarılır olur mu deneyimlerinizi paylaşırsınız hocam. Olmadı zaten böyle giderse, böyle gitmeyecek herkes kendi yoluna gidecek.

Şöyle lîsteyê dahil edildik Mi acaba nasıl öğrenecez. Dahil edileceğim söylenildi ama emin olmak istiyorum. Rica etsem biri bilgilendirme yapabilir mi yöneticilerden.

Tp-link vr600 V2 için ipv6 ayarları nasıl olacak acaba konu hakkında bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi ?

Asus ac51 modemde ipv6 için güncelleme konusunda asus a mail attım.

Hâlâ başvurabiliyormuyuz?

Maalesef bitti IPv6 testi için alımlar.

1 Beğeni

Ben de başvuru süresi içinde abone numaramı yazmıştım ama bilgilendirilmedim. Ayrıca bir sorum var:

Modemimde RADVD ve DHCPv6 olarak 2 mod var. LAN ayarlarında. Hangisini seçmem gerektiğini bilmiyorum. Ekran görüntüleri paylaşılmış ama görme engelli olduğumdan okuyamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.