TürkNet yine kesildi... (09.12.2020)

Merhaba. Bu konuyu tekrar mobil internet üzerinden açmış bulunmaktayım. Şu an itibariyle internet erişimi sağlayamıyorum. Bir önceki olayı unutmadım, aynı olay yine oldu üstelik neredeyse aşağı-yukarı aynı saatte. Bu kesintinin sebebini bilen var mı acaba?

Bir önceki TurkNet kesintisinin ardından çokta zaman geçmemiş…

4 Beğeni

Yine biz, yine gitti.

1 Beğeni

Altyapı çalışması yarın olacaktı, bugüne mi kaydırdılar anlamadım ki OİM de çökmüş.

1 Beğeni

Bence TurkNet OİM’de çöktüyse, bir arıza vardır.

Resmen dalga geçiyorlar insanlarla artık. Zorla diyorlar ki hukuki yollara başvurun. 1 aylık faturayı tam almayı biliyorlar ama hizmete gelince günde 5 10 saat anca adam gibi hizmet veriyorlar.

2 Beğeni

ya beyler destek kaydi ac 5 saat sorun yok internetde destegi kapat mantigi devam ediyo adam diyoki calisma olabilir saka gibi 1 ay oncesinde neden yoktu bide gulucuk koymus alay eder gibi TurkNet pismanlik artik valahi

1 Beğeni

Ya TurkNet artık düzgün hizmet sağlayamayacak raddeye geldi yada Telekom taraflı arıza var diyeceğim de neden bu tür arızalarda koskocaaaa Türkiye patlıyor? Yedek sunucular yok mu…
Bu gece erken kaçabilirim ama merak ediyorum ne olacak?

Bendede Gitti TurkNet Uygulamasında Giremiyorum

Bir önceki konuya @EFG bey planlı demişti ve bildirim yapıldığını söylemişti ancak bize yine bir bildirim gelmedi.

Kütahya’da da cortladı…, gene. Günlerdir rezalet servis alıyorum; destek aynı şeyi söylüyor. Bu sabah dersler kaçtı, ödev teslimleri kaçtı.

1 Beğeni

TurkNet’te böyle kesintiler sık sık olmaya devam ederse, çoğu kişi TurkNet’teki aboneliğini sırf bu sebepten dolayı iptal ettirebilir. Bir an önce bu soruna kökten bir çözüm bulunmalı. Firmayı da düşünüyorum. İflas etmemesi için.

2 Beğeni

İlk dikkatimi çeken şey profil resmin oldu. Neden diyorsan çünkü ben bir çizgifilmciyim! :smiley:

Hoppala geldi! Şu an WIFI üzerinden yazıyorum.

1 Beğeni

Bakalım yine 5 dakika içinde patlayacak mı yoksa kısa bir şey miydi…

1 Beğeni

Hocam sizde gelmiş olsa bile bende hala gelmedi.

1 Beğeni

Üzdü, oysaki bir öncekinde aynı anda gelmişti.

1 Beğeni

komple gitti internet. uygulama da çalışmıyor.

Aslında bir öncekinde de aynı anda gelmedi. Sizde gelirken, bende hala gelmemişti mesela.

1 Beğeni

Şu an uygulama bende geldi, DNS kullanıyorum ben belki de bu yüzden olabilir.

1 Beğeni

Dikkat etmemişim demekki. :man_facepalming:t2: