Turknet yetkilileri destek bekliyorum. ACİL!

Merhabalar. Verdiğim linkte sorun yaşadığımdan bahsetmiştim. Arkadaşlar sağolsunlar o zaman hassasiyetle ilgilendiler. Sorunum çözüme kavuşmasa da ilgili olmaları memnun ediciydi. Ama şu an sorunum düzelmedi ve tekrar aynı konuya cevap yazdım, bir kere daha yeni bir konu açmamak için. Sizden ricam bir turknet yetkilisinin bana yardımcı olması.

Modeminizde kararlılık ayarı varsa oradan değeri yükselterek hızınızı azaltabilirisiniz. Böylelikle snr değeri yükselir ve hat kararlı hale gelir.

Teşekkürler. Ben bir turknet yetkilisinden cevap beklerdim. İlginç.

TP-Link TD-W8961N. Bu modemi kullanıyorum. Sanıyorum bu modemde söylediğiniz ayar yok.
Söylediğim gibi bir turknet yetkilisinin cevap vermesini bekliyorum. Keza arayıp ulaşacağımız bir telefon yok. Acil şekilde cevap bekliyorum. İyi akşamlar diliyorum.

Teşekkürler. Ama her gün 50 kere internetim kesiliyor ve gelmiyor. Bu konuda daha hızlı bir şeyler yapmalı turknet. Modemim TP-Link TD-W8961n. Ben söylediğiniz ayarı bulamadım. Bu konuda yardımlarınızı hızlandırmanızı rica edeceğim. İyi akşamlar diliyorum.

1 Beğeni

Farklı bir modem ile deneme şansınız varsa deneyin.

Farklı bir modem ile deneme şansım yok. Elimdeki imkan bu. Doğru güzgün internete giremiyorum, onun için bu konuda bir şeyler yapmalısınız. forum.turk.net adresinde açtığım konuda mehmetcan bey bana devre numaramı yazmamı ve yardımcı olabileceğini söylemişti. Orada anlık cevaplar verilmişti sağolsunlar. Ama şu an bakıyorum bir günde ancak mail ile haberleşebiliyoruz. Tekrar ediyorum verdiğiniz internet hizmetini düzgün bir şekilde alamıyorum. Yardımcı olacağınızı düşünüyor, iyi günler, iyi çalışmalar diliyorum.