Türknet şaşırtıyor

Orada ki ilgili bağlantıya tıklayıp onay verin mail için

1 Beğeni

Yalnız internet sorgulama ekranı çıkıyor görmedin mi yazdığımı @ModeratriX

Görsel üzerinden yorum yaptım. Siz tam olarak hangi adres üzerinden ne gibi bir işlem yapmak istiyorsunuz. Link paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Gigafiber için başvuru yaptım altyapı talebinde bulundum sonra bu mail geldi @ModeratriX

buraya yazan kısmı tıkladığınızda mı sorgu ekranı çıkıyor?

1 Beğeni

Evet mail doğrulama olacak bu ne alaka ne yapmam lazım kimi arayacağım @ModeratriX

Özel mesaj atıyorum size

1 Beğeni

Hem ben hem komşum gigafiber kullaniyor wiyyyyy

@EFG Enes ne zaman giga için başvuruda bulunayım, sokaktaki şlemler bitti.

Altyapı sorgulaması yaptığınız zaman GİGAFİBER gözüküyor ise başvuruda bulunabilirsiniz.

Bende de aynı. Henüz düzelmedi ?

Merhaba @safak970, bölgede hizmet aktifliği için işlemlerimiz hala devam ediyor. Haziran aynın soruna doğru hizmetimizi aktif etme planımız var. Bilginiz olsun.

2 Beğeni

Neyse şunun şurasında ne kaldı ki🙂
Bekliyoruz çocuklar ve ben birlikte…

1 Beğeni

bende 27 nisandan beri bekliyorum kutu takıldı kablolar takıldı gigafiber ne zaman aktif olacak @EFG size özel mesaj attım ama cevap vermediniz.

Hocam biliyorum çok yoğunsunuz, kusura bakmayın zahmet verdiğim için ama 3 gün önce size mesaj atmıştım. muhtemelen yoğunluktan dolayı göremediniz… hatırlatmak istedim. müsait bir zamanınızda geri dönüş sağlarsanız müteşekkir olurum.

Cidden ya, hiç sorma… anlamadım bildirim mi gitmiyor yoksa sevmedi mi bizi :rofl:. Ben üyelik açtığım günden beri forumdaki aktifliği düştü :rofl:

Ben biraz @EFG Enes kardeşimin yerine koyuyorum kendimi.
27000 kişilik bir forumdasın, bunların %5 kadarının yani, 1300 küsür kadarının aktif olarak yazıp çizdiğini düşünürsek (diğerleri okuyup içlerinden kendi sorunlarının ve çözümlerinin olduğu konuları okuyup çözüm buluyorlar sanırım) ve takip ettiğim kadarı ile bunların en az yarısının Enes’i etiketlediğini düşünürsek işi bizim tahmin ettiğimizden çok daha zor…
Buna rağmen kimsenin kalbini kırmadan, incitmeden, gereksiz atışmalara girmeden, çözüm odaklı yaklaşımını takdirle karşılıyor, sabrını; kişiliğine, karakterine ve işini severek yapmasına bağlıyor ve takdir ediyorum.:clap::clap::clap:

1 Beğeni

Katılıyorum, benim bu forumda üyelik açmama sebep olan kişidir kendisi. Baktığım çoğu konuda yardım etmeyi istediğini belirtiyor ve yardımcı olmaya çalışıyor. Muhtemelen benim 3 gün önce attığım mesaj şuan mesaj kutusunun bayağı derinlerindedir… Umarım yakın zamanda bize de yardımcı olabilir. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

inşallah 81 ile yayılır gigafiber

1 Beğeni

Keşke tek işi forum olsaydı da biz de sorunları daha hızlı iletip yanıt alabilseydik… Size katılıyorum.

2 Beğeni