Türknet şaşırtıyor

Bunu resmi az önce benim küçük oğlan attı.
Küçükçekmece-Sefaköy-kemalpaşa-4.deniz sokak. Bina girişine kadar kabloyu çekip bırakmışlar,kutuları yarın getireceklerini söylemişler.
Kolay gelsin deyip bu nedir diye sorunca; TurkNet fiber hattı çekiyoruz demişler.
Açıkçası şaşırdım, hiç beklemiyordum :clap::clap:

7 Beğeni

En beklenmedik anda geliriz :hugs: Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyelim :nazar_amulet: Oğlunuzun çok sevindiğini düşünüyorum :wink:

Bu süreçte yardıma ihtiyacınız olursa bana özel mesaj üzerinden ulaşın. Her zaman beklerim :pray:

7 Beğeni

@EFG Enes teşekkür ederim.
Baba hemen yapıştıralım diyede nokta koymuş bizim ki.
Daha dün foruma ve size yazmayı düşünüyordum, bizim buralar planlamada var mı diye

2 Beğeni

şimdiden hayırlı olsun ben TurkNet gigafiber kullanıyorum memnunum

2 Beğeni

Bu süreçte size seve seve destek olurum. Sürecinizi başlattığınız zaman özel mesajınızı bekliyorum.

Teşekkürler @trny. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim :pray:

ben de şaşırmak istiyorum. ama anladığım kadarı ile bir binada herhangi bir şirketin alt yapısı var ise, o binaya başka bir şirket giremiyor. internet firmaları arasında yazılı olmayan böyle bir anlaşma mı var acaba?

1 Beğeni

Darısı Sultangazinin başına daha bir çalışma başlamadı :frowning:

teşekkürler alperenatici hocam iyiki varsın herzaman söylediğim gibi

1 Beğeni

İstanbuldan çıkıp diğer illerede gelseniz artık herşey izmir istanbul ankaraya içinmi :slight_smile: bu arada hayırlı olsun safak keyifle kullanırsın inşallah

1 Beğeni

Beklemek lazim kolay iş değil sonuçta TurkNet epey bi yoğun İstanbul ankara vesaire tam oturmadi bile

Süreç ne kadar sürecek bilemem ama sonuçlandığı zaman beklemeye değecek gibi😉

Sanmıyorum öyle birşey olduğunu.
Aynı binada süperonline, TurkNet, türktelekomun olduğu yerler gördüm.
Bende şu anda türktelekomun vardı sadece, türknetin fiberi sürpriz olacak
Beni asıl şaşırtan türktelekomun yapmadığını TurkNet yapıyor olması.

Teşekkür ederim, süreç sonuçlanırsa göreceğiz bakalım.
Süre bazen 2-3 ayı hatta 6 ayı geçebiliyormuş diye okudum forum içerisinde, umarım bu şekilde uzamaz süreç

kessinlikle abi 20 karakterrr

turknetin daha cok altyapısı var diye dusunyorum oyuzden belki ondelerdir

Nerede bize öyle hizmet halen altyapı gelmiyor

Inş gelir sizede ()()()()()

1 Beğeni

yok hocam, bu müşteri potansiyeli ile alakalı bir durum sanırım.

Buraya gelsinler lütfennn. Planlanan bölgede olmadığımı görünce üzüldüm :frowning: umarım en yakın zamanda buraya da gelirler.

1 Beğeni