Türknet şaşırtıyor

Bende şans eseri keşif ettim bu forumu baktım buradaki moderatörlerin çoğu bilgili yardımsever robot cevaplar vermeyen kişiler üye oldum dediğiniz gibi çoğunun işi gücü vardır beklemekten başka çare yok.

4 Beğeni

Mesajınıza geri dönüş yaptım :slight_smile: Asıl siz kusura bakmayın. Yoğunluktan ötürü mesajlar bazen gözümden kaçıyor ama hepsine cevap veriyorum :wink:

2 Beğeni

Vay be yarın 4cü.aya giriyoruz. Otomatik cevaplar dışında pek bir gelişme yok.

Merhabalar, belediye izin ve prosedür süreçleri nedeniyle bölgenin aktivasyonu beklemede. Belediye ile görüşmeler devam ediyor. Ortalama bir tarih maalesef verilemiyor :wave:

1 Beğeni

Sanki daha dün gibi hatırlıyorum, bu konuyu açtığım günü, dile kolay 3,5 ay olmuş, zaman ne çabuk geçiyor, birde mutlu sonu görebilsek…
Benim 13 yaşındaki oğlan inanmıyor artık TurkNet 'e, burayı okuttum ona, baba haziran sonu dediler, yok, temmuz ortası yok, temmuz sonu yok, ağustos başı yok, ağustos sonuna geliyoruz yine yok…

1 Beğeni

10 mayıstan bu yana 6 ay bitti, başkası olsa aya net götürürdü. Büyüksün TurkNet. @alperenatici

Vay be ben de konuyu yeni bir konu sanıp tarihlere dikkat etmemiştim, mutlu olmuştum adınıza baştaki postu okuduğumda, şimdi bi sıkıldı canım, umarım en kısa sürede izinler alınır aktivasyon sağlanır. İzin alınmadan mı başlatıyorlar projeyi onu da anlamıyorum gerçi…

1 Beğeni

Tekrar selamlar @safak970, forumumuzda da göreceğiniz üzere GigaFiber hizmetimizin her alanında inanılmaz bir talep ve yoğunluk var. Ekipler bu talebi karşılayabilmek adına gereken adımları atıp maksimum çaba gösteriyor. Sizin için özel olarak ekiplerle tekrar iletişime geçtim. Bana özel mesaj iletirseniz sürecinizi orada birlikte takip edelim :heart_hands: