TurkNet Online İşlemler Merkezi

Muhtemelen problem auth token’in localstorage tarafında saklanması/çağırılması ile ilgili. Mobil uygulama react ile geliştirilmiş. Redux-persist kütüphanesi kullanılarak redux store localstorage’a kaydedilirse, bu logout problemlerinin düzeleceğini düşünüyorum.

Sanırım en son giriş yaptığımda bana mesaj gelmemiş, bunun bir ayarı var mı yani görebilir miyim 2FA açık mı değil mi diye

Samsung bazlı değil Samsung ne alaka çoğu kişide var bu sorun.

Cihazım iphone, önceden sürekli atıyordu bu aralar düzeldi gibi. Ama uygulamaya ne zaman girsem bembeyaz bir ekranla karşılaşıyorum. Çözmek için anaekrana dönüyorum, sonra açık uygulama olan TurkNet’i kapatıp tekrar giriyorum anca öyle düzeliyor.

Anladım demek ki o yüzden atmıyor beni, çıkış yapmayayım da bozulmasın tekrardan

Arka planda uygulama daha önceden açık kalıyor ise ana ekrana dönüp tekrar uygulamaya dönüş yapıldığında yenileme yapamıyor. Ben bunun için Android cihazda uygulamaya arkaplanda sınırsız veri erişimi iznini sonuna kadar vererek çözdüm. iPhone da nasıldır bilemiyorum. :man_shrugging:

Peki bazı android cihazlarda çağrı cevaplanıyor iken bazılarında cevap alamaması android sürümü ile mi ilgilidir?