TurkNet Online İşlemler Merkezi

Online İşlemler Merkezi’nin yeni tasarımını gördünüz mü? Sizce Nasıl olmuş?

• Beğendim :slight_smile:
  • Beğenmedim :slightly_frowning_face:

0 oylayanlar

4 Beğeni

Böyle yenilikler görmek hoş şahsen ben çok beğendim. :slight_smile:

3 Beğeni

Bence de böyle bir yeniliğe ihtiyaç vardı güzel olmuş :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bide. Mobil uygulamaya el atsalar çok güzel olacak

Her zaman en iyisi için çabalıyoruz :muscle:

1 Beğeni

Evet ya pc den girmeye cekiniyorum artik

çok güzel olmuş bu daha modern geç kalınmış bir yenilik

Kullanılan tarayıcı ile alakalı olmalı, çerezleri falan herşeyi temizlememe rağmen bı tarayıcıdan girince eski TurkNet Online İşlem Merkezi,

Farklı tarayıcıdan girince yeni TurkNet Online İşlem Merkezi açılıyor :smiley: ilginç

++++

Yeni TurkNet Online İşlem Merkezi tasarımı güzel olmuş :+1:

1 Beğeni

Bende şuan yeni tasarım var gayet güzel olmuş.

2 Beğeni

Allah aşkına şu iOS Mobil uygulamayı profesyonel bir ekibe yaptırın.

1- Beni hatırla 2-3 saat sonra atıyor.( KVKK demeyin sakın bilişim dünyasındayım ve ilgisi yok)

2- Mevcut destek varken farklı konuda destek açılamıyor. Söyleyince de “mevcut olana yazın” gibi saçma bir dönüş oluyor.

3- ipv6 hizmeti görünmüyor.

4- Alt kategorilere girince ana sayfaya dönmek ölüm. Bas babam bas geri geri geri.

5- Uygulama maalesef çok yavaş

Daha da var aklıma geldikçe eklerim ama dikkate alıp AppStore’da dönüş dahi yapılmıyor maalesef

3 Beğeni

IOS üzerinden test ediyorum beni hatırlaya bastığım zaman geri çıkış yapmadı ancak diğer yazdıklarınıza benzer sıkıntıları ben de yaşadım. Biz fikirlerinizi iletiyoruz uygulama sürekli geliştirilmeye devam ediyor düşünceleriniz mutlaka dikkate alacaklardır.

1 Beğeni

4-5 saat sonra tekrar deneyin tekrar tv şifre sms onayı soracaktır

Uygulamayi android tarafinda 3 aydir kullanıyorum hic beni atmadi direk giris yapti ama pcde hemen atiyor beni hatirla pc de calismiyor

1 Beğeni

1 hafta boyunca çıkış yapmadı :slightly_smiling_face:

bazılarında atıyor bazılarında atmıyor bunun düzelmesi lazım
bakalım ben ne yaşayacam Allahım

iOS 15.4.1 iPhone 13 Pro Max

XCode’da uygulamada muhtemelen derleme sıkıntısı var. Kullandığınız iOS veya cihaz Apple uygulamalarında farklılık gösterir. Bende hatırlamıyor hatta OİM den yazanlar iPhone olduğunu yazdığım halde şaka gibi kaldırıp tekrar kurun diye yazıyor. 80’li 90’lı yıllarda çalışmayan tv’ye yandan vur gibi bir şey yazdıkları :smiley:

Bende de 70-80 olmuştur :joy::joy:

Uygulama beni 3 ay sonra atmaya basladi masaustundede atiyor androiddede hatta dunden beri 5dk ara ile bile olsa atiyor

Androidte uygulama aylardır çıkış yapmadı :man_shrugging:

Yok canım atmıyormuş :joy: OİM de ki arkadaş ona da saçma bir kulp bulmuş. Beceremedik demek yerine işim gereği ezbere bildiğim KVKK’na göre yapılmış mış :joy: Binlerce uygulamada sorun yok bunda KVKK :rofl: SMS onayı nedir ayrıca ? Ya telefonuma erişemiyorsam ? Yapın şunu parmaz izi veya yüz tanıma olsun bitsin.

Turk.Net bazı konularda yatırım yapmalı… OİM yapısı bile acemice maalesef. Alt kısımlara dallanıp sıkıysa en başa dönün :blush: Geri geri geri geri ne bu yahu