TurkNet Online İşlemler Merkezi

Bencede hic yokdan mesaj istememeli

Kullandığınız cihaz ile ilgili olabilir. Yazılımsal olabilir. Ben de kendi yaşadığım durumu yazdım. Hatta şimdi tekrar kontrol edeceğim. Büyük ihtimalle yine şifre veya onay SMS olmadan açılacak :man_shrugging:

Aynen öyle oldu

Üstte yazdım daha önce… Bu cihazla alakalı değil yaptıkları yazılımdaki hatadan kaynaklanıyor ve düzeltilmeli. 1 cihazda düzgün olupta diğerleri şikayet ediyorsa hele de mıncık mıncık işletim sistemi olmayan iOS’ta bunu yapması Xcode’daki derleme eksikliğidir. Veya sizin cihaz OİM’nin dediği KVKK’nu tanımıyor :joy:

1 Beğeni

Sorun yazılımsal… Net

Kvkk SMS onay işlemi nedeniyle verilmiş bir yanıt olabilir. Beni hatırla kutucuğu olduğu halde çalıştırmamak mantıklı değil. Zaten bu geri bildirimi biz Enes Bey e o da yazılım ekibine iletti bundan sonrası onlarda :man_shrugging:

Merhabalar, OİM, MOİM dijital servislerimizi sürekli olarak test eden ve aktif bir şekilde güncelleyen yazılım ekiplerimiz var.

Sizlerden gelen bu sorun tespitleri üzerinde duruluyor ve daha iyisini yapmak için çalışıyoruz.

2 Beğeni

@EFG mesaj atmıştım size ama dönmediniz. Kapatıp’mı yeniden açayım ne yapayım bilemedim :blush: No’yu yazdım öyle bekliyorum

Size şimdi geri dönüş yapıyorum.

1 Beğeni

TurkNet yazılım konusunda sürekli ucuza kaçarsa daha çok çekeriz. :slight_smile: Yeni websiteyi Wordpress’ten yapmışlar, uygulama da sanırım React ile yapılmıştı. Büyük firmaların bu tarz frameworkleri kullanmaları oldukça nadir. Umarım bir gün TurkNet de native’e geçer.

online işlemler menüsünde o kadar kötü olamaz site işlem yapınca yavaş yükleniyor bazı sayfalar ağır bir tasarım yeni tasarım için diyorum edgede kulandım onda sorun olabilir bide TurkNet foruma biri el atsa buranın tasarımı değişse ne güzel olur

TurkNet Forum için hem biz mod ekibi olarak araştırma yapıyoruz sizlerin yorumlarını toplayıp derliyoruz ve ilgili birime iletiyoruz aynı zamanda TurkNet Yazılım Ekibi iyileştirmeler yapıyor zaman ilerledikçe gelişmeleri göreceksiniz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

bir sorun daha bildirmek istiyorum şifreyi giriyoruz sms neden geliyor bize e posta ile mesaj yolama özeliği olsun telefon kaybedince cihaz değişimi yapınca numara gidince sorun olmaz mı

OİM deki beni hatırla butonu telefonda hiçbir şekilde çalışmıyor. Arıza kaydı bıraktığımda bildirim geliyor destek kaydı güncellendi diye fakat tıklıyorum şifre istiyor :frowning: Telefonuö android Meizu Note 9

Arkadaşlar elinize sağlık herşey güzel olmuş da,benimkinde teknik bilgi diye pek bir şey kalmamış,eskiye göre. :grinning:
Ekran görüntüsü 2022-04-20 203033

android 12 mi nasıl güzel çalışıyormu merak ettim

Yapılan son güncellemeden sonra uygulamamız tüm sürümlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

beni hatırla sorunu düzeldi mi

Arka planda yapılan güncellemeleri test eden ekiplerimiz bir soruna rastlamamışlardı :frowning:

Teşekkürler @BLackOwL, bu durumu arkadaşlarıma iletiyorum.

2 Beğeni