Türknet’in 40 TL zam yapması

Hayirli olsun 20 karakter

TurkNet haziranda zam yapmayacak diğerleri yapacak TurkNet 140 tl ile en ucuz iss olacak bence

1 Beğeni

Yaw he he :smiley: (20 caracter)

1 Beğeni

görürsünüz millenicom 150 tl oluyor bile

Bak oldu şimdi geldimi sana :joy:

1 Beğeni

millenicom kullanmıyorum tt kullanıyorum internette gördüm

Bu devirde tahaütsüz internet kullanılmaz.

tahhüt mafyacılık abi yapma

Fiyat sabit aga en azından.

1 Beğeni

ama menmun kalmadığın zaman mafya gibi tutuyorlar

Bahse konu kişi size cevap veremez bilginiz olsun :hugs:

1 Beğeni

Belirsiz enflasyon olduğu zaman mantıklı.

TurkNet sanmayın ki zam yapmayacak yine zam gelecek. Tek tarife şu devirde devam ettirildiği sürece zam gelecek.

Diğer firmalar da zamlara başladı. Netspeed’e geçmiş biri olarak, böyle olacağını bilsem hiç uğraşmazdım açıkçası. Gerçi netspeed’in zam haberini son dakkaya bırakarak müşteri topladığını da söylemek gerek. Bu da ahlaksızca bir hamleydi. Arayıp söyledim, iki ay sonra onlara da elveda diyeceğim. TurkNet’in ise “erken” zam yaparak müşteri kaybettiğini düşünüyorum. Böyle bir hatayı nasıl yaptılar anlamak güç. Belki de stratejik bir hamleydi. Hiç anlamadım. Şimdi geri dönmeyi de istemiyorum açıkçası. Çünkü içime sinmiyor. İki ay sonra belki yine başka bir firmayı denemek isteyebilirim. Sonuçta artık bi kere başladık firma gezmeye. Ülkenin bu gidişi hiç iyi değil. 500 TL’lik internet faturaları hiç de uzak değil gibime geliyor.

TurkNet’in yaptığı bir hata değil, dürüstlük ve samimiyettir. Bu tutumu bende güven kazanmasına sebep oldu. Diğerleri ise uyanıklık yaptı. İşte TurkNet ile aralarında ki farkta tam olarak bu durumda da ortaya çıkmış oldu. Ben olaya bu açıdan bakıyorum.

TurkNet’in kıymetini bilmeliyiz.

1 Beğeni

Sayın alperenatici 1 haziran itibaren diğer isslerde 1000 megabit paketleri çıktı türk telekom fiber altyapısından TurkNet ne zaman açıklayacak 1000 tarifelerini

bir de netspeed kotalı paket çıkarmış yıl 2022 yahu

Türk Telekom altyapısında isen bu 1000 mbps gibi hızlar için vakit daha erken gibi. Çünkü telekom şu an sadece daha dolaplarına fiber bağlıyor. En azından kendi çevremde olanlara dayanarak bunu söylüyorum. O hızlara ulaşabilmemiz için eve kadar fiber (FTTH) altyapıya sahip olmamız gerekiyor.

Gigafiber finansmanı sağlamak için zamlar erkene çekildi.

herhalde kurlumda artık ücretli kablo içinde ücret alınır artık

Ben bu dediğinizi pek anlamadım. Herkesten önce zam yapmak mı dürüstlük? Ne alaka? Açıklarsanız sevinirim. Ha bir de size değil ama genele bir soru sormak istiyorum. Madem türk telekom port ücretlerine zam yaptığı için diğer tüm firmalar ve TurkNet hizmetine zam yapmak zorunda kaldı, o zaman “kendi alt yapısını kullanıyor” diye övünen firmalar (TurkNet, süperonline vs.), kendi alt yapıları üzerinden hizmet verdikleri müşterilerine neden türk telekom alt yapısı kullanan müşteriler ile aynı oranda zammı aynı zamanda yapıyor? Sonuçta onların bu zamdan etkilenmemesi gerekmiyor mu? Hadi bakalım beyler. 10 puanlık uzman sorusu. Fanboylar bunu da açıklasın şimdi.