Türknet’in 40 TL zam yapması

Transmisyon ücretleri Haziran ayında değişiyor benim bildiğim, siz eski abonenize bile 1 ay önceden zamlı tarife uyguluyorsunuz, bunu anlamadım…

1 Beğeni

Muhakkak anlık indirim yapmışlardır :smiley:

Yakında kendi internetimizi üreteceğiz. Azcık sabır. İthal internete gerek kalmayacak. Karadenizde 100 milyar petabayt internet bulundu. 2023 yılında çıkarmaya başlıcaz. İnternet bedava olacak.

1 Beğeni

İnternet üretilebilir 1 şey değil ne yazık ki tt de dahil ripe nccye bağlıyız :smiley:
bu arada şu listeye bakın türkiyenin kayıtlı olduğu internet servisleri

@turker asıl sorulması gereken soru şu diğerleri nasıl daha düşük fiyata veriyor?

Zam bilgisi verildiği günlerde mahalleye süperonline fiber kabloları döşedi, 1 aydırda kullanıma sundu. aynı dönemlerde fiber altyapın varsa bildir dendi ama süperonline ile TurkNet çalışmıyormuş işime yaramadı. fiyatları tam incelemedim ama 1 senelik 115 liralık sınırsız 100 mbit gözüme çarptı. benim için zamdan daha önemli olan konu alabileceğim hız. TurkNet 'e geçme nedenim max 96 mbit (±6) alabileceğim bilgisi oldu. şimdi baktığımda bu rakam 81 e düşmüş durumda. oysa 92 mbit alıyordum dslam kilidimin kaldırılmasından sonra. hem zam gelecek hemde hız düşecek, bakalım nasıl olacak ?

Zamlı fatura geldi. Gün geçtikçe hızım düşüyor 75mbps di şuan 43mbps aynı kablo yan apartman 75mbps…benim diğer altyapı sorgulamalarında 75 çıkıyor TurkNet 'te 43…

1 Beğeni

Merhaba

Modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşır mısınız mümkünse?

1 Beğeni

abone numaram 2350968data, bende hızım düştü diye paylaşıyorum, bakarsanız sevinirim.

Sizin adres sorgu sonucunuz diğer ISS lerin sayfalarında da mı hâlâ 75 mbps görünüyor? Eğer öyle ise bir kayıt oluşturun ve durumu ve hat değerlerinizi iletin. Gerekirse yerinde destek talep edin.

Modem alabileceği hızı almış görünüyor :roll_eyes:

olur mu hocam, bak bu resimde 12.12.2021 den. hız düştü fiyat arttı.

O Zaman bir kayıt oluşturun hattın dslam kilidine takıldığını ve kilidin kaldırılmasını talep ediyorum şeklinde. Snr ayarını kendinizin yapabileceği bilgisini de ekleyin

O an ki hızınızı bile düzgünce kullanamamanız gerekirken hiç sıkıntınız var mıydı?

Dikkat etde banlamasınlar aga benim banım yeni açıldı

Banlanacak sebep yok ki, gayet düzgünce tartışıyoruz.

ben bugün itibari ile firma değişikliği yapıyorum 140 tl vdsl için çok fazla… akıllarına eser de gigafiber altyapıyı tamamlarlarsa geçiş yaparım şimdilik 3 senelik birlikteliğin sonuna geldik…

1 Beğeni

Hangi firma sorması ayıp

internet kutusu telekom hocam

1 Beğeni