Turknet hizmet sorunu!

Görselde gözüktüğü üzere internetim 15 güne yakın süredir yok hep aynı cevaplar veriliyor hayatımda bu kadar kötü bir hizmet görmedim,tt ekiplerini yönlendiremeyen kalitesiz bir internet sağlayıcısı ilk işim internet geldikten sonra iptal etmek olacak bıktım usandım bu nedir.

Anlaşılan 15 gün daha bekleyeceğiz… Ne arayan var ne soran bu nasıl hizmet be kardeşim rezil olduk paramız ile.

Destek kaydına verilen cevabın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız

Internet yok sorun devam ediyor.

Bakın bir üst ekibe bildirildi yazıyor. Ödenek çıkarılıp kablo ekibine bildirilir. Şu an top telekomda görünüyor

Anladım lakin Digiturk home office çalışanıyım aciliyetimi belirtmeme rağmen TT ekipleri sorunu hala çözmediler Ben aradığım zaman Abonemiz değilsiniz TurkNet 'e ulaşın deniliyor TurkNet 'e aciliyeti belirtiyorum ama hala durum aynı.

1 Beğeni

Turknette ariza sorun yasadinmi bunu gercekten anlayan cozme kapatisesi olan birine denk gelmen icin en az 10 gun geciyor sansliysan boyle bir arkadas buldunmu 5 dk da cozuluyor yoksa surunduruyorlar benimde mahalleme turktelekom fiber dosedi 15 gun once su an binalara kutu kablo cekiyorlar bitsin faliyete gecsin 1 dk turknette durmayacagim milenyum netspeet yada gibirnet gibi aradigimda canli musteri hatti destegi olan bir operatore gececegim yoruldum artik burde bunlara davetle bir suru abone kazandirdim milletin basini yaktim pismanim

1 Beğeni

Telekom kendiliğinden binalara fiber döşüyor muymuş. Şaşırdım gerçekten. Acaba mahalleniz yeni yerleşim yerlerinden binalar yeni yapıldığından falan mı böyle?

Evet yeni binalara kutu koyup dairelere kadar fiber kablo cekiliyormus mahallede fiber kablo calismasi yapan elemanlar soyledi sokaktaki kazida eski binalara girislerine kablo girisi olmadi yalniz sadece yeni binalara oldu

Baya şanslıymışsınız. Hangi il / ilçedesiniz?

Manisa Salihli ama bu islerin bitmesi birkac ay alir diyorlar

Valla isterse 6 ay sürsün eninde sonunda geleceği belli sonuçta :joy:

Arıza devam ediyor az kaldı argo hakaret edeceğim TurkNet yetkililerine,TT ekibine arızanın 16 gündür açık, Digiturk home office çalışanı olduğumu ve aciliyetimi haftalardır belirtmeme rağmen sorunu çözmüyorlar bugünde ınternet yok. Rezil firma

1 Beğeni

Forumda küfür ve hakaret yasaktır, öncelik atama gibi bir sistem olduğunu zannetmiyorum

Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

TT kablo hasarlarında uzun sürebiliyor maalesef.

Sorun devam ediyor ınternet yok :face_with_symbols_over_mouth:

Türk Telekom binasına gidip durumu bildirmenizi tavsiye ederim. Sonuç alamazsanız BTK üzerinden kayıt açın.

Türk telekoma gitsem ne olacak kendilerini arıyorum bizim abonemiz değilsiniz gelseniz bile yardımcı olamayız TurkNet ile iletişim kurun diyorlar,TurkNet 'e yazıyorum Destek kaydınızda kablo arızası yaşandığı belirtilmiş. Bu tip arızalarda hiç istemesek de süreç uzayabiliyor. Uzmanlarımız süreci takip ediyor ve çözüm adına ellerinden geleni yapıyor cevabını alıyorum böyle böyle 1 ay internetsiz kalacağım.