Türknet gigafiber altyapı planları

@EFG @Darkcrak
Konya karatay gigafiber planlamalarında mı acaba

Trabzon bölgesine Türk telekom’dan kurtarsanız bizi TurkNet ne güzel olurdu yakın zamanda bir çalışma yapsanız alt yapınızı buraya getirseniz ne güzel olurdu her gün bir sorun

1 Beğeni

Konya Selçuklu Bosna da oturuyorum. Şuanda Konya’da Sadece 4 mahalle plan listesinde. Bunlar Kosova Yazır Sancak Bosna Hersek. Karatay da planlama yok henüz.

Konya’nın bazı bölgelerinde GigaFiber hizmetimizi vermeye başlayacağız. Bu yıl içerisinde hedeflediğimiz bir milyon haneye ulaşmak… Konya’da yeni eklenen iller ve sahalar arasında yer alıyor. Sadece biraz sabırla beklemenizi rica ediyoruz.

Enes Bey Sakarya ya ne zaman gelir TurkNet :innocent:

1 Beğeni

Manisa yok mu acaba :face_holding_back_tears:

1 Beğeni

Şimdilik planlı iş listemiz arasında yer almıyor :frowning:

Adana mevcut mu acaba?

Neden bu reklamı görüyorum sorguluyorum gigafiber çıkmıyor.

1 Beğeni

herkese çıkıyor o reklam… altyapınızı sorgulayın destekleyip desteklemediğini öğrenin diyor sayfada :slight_smile:

2 Beğeni

Şu an için planlı iş listemiz arasında bulunduğunuz bölge yer almıyor :frowning:

Konya’nın bazı bölgeleri planlı iş listemiz arasında yer aldığı ve Instagram, FB reklamlarında konum seçerek reklam verildiği için karşınıza çıkıyor olabilmesi çok normal…

1 Beğeni

Herkese çıkmıyor. Bölgesinde ve yakınlarında GigaFiber altyapısı olan kişilere çıkıyor.

Enes Bey çalışmalar devlet sırrı gibi saklanıyor hiç bilgi verilmiyor.

1 Beğeni

Emin misiniz hocam? Geçenlerde instagram da bana da denk geldi önemsemediğim için ss almadım…

Bizde 2021 Kasım ayı ortasında Sakarya bazı bölgeleri planlara dahil edildi ama herhangi bir kablolama göremedik 2022 yıl bitmeden biter dediler ama hiç umut etmiyorum biteceğini 4 gözle Sakarya’da bekliyoruz @EFG Enes bey.

1 Beğeni

Banada sürekli çıkıyor bu reklam ama bağcılar için plan yoktu, hani belediye izin vermiyordu???

Evet, 2022 yılı için planlı iş listemiz arasında Sakarya’nın bazı bölgeleri yer alıyor. Öncelikle çalışmaya başladığımız sahaları aktif hale getirdikten sonra yine planlı listemize uyarak hareket edip belirlenen zaman aralıklarında bölgeye girmeye çalışacağız. Konu hakkında gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

2 Beğeni

Bağcılar için durum dediğiniz gibi… İzinleri alabilmek için şartları zorluyoruz. Günün sonunda inşallah planladığımız yerden devam ederek bölgeye girmeye çalışacağız. Bu teknolojiyi o bölgede ikamet eden kullanıcılara getirmeyi hedefliyoruz.

1 Beğeni

Trabzon var mı listede? @EFG