Turknet Atlak port sorunu ve dahası

Ben ekleme yapmıştım. :slight_smile:

1 Beğeni

Buradan anladığım kadarıyla portu yanlış bağlamışlar.

1 Beğeni

Gece Göknet’ten baktığımda VDSL boş port görünmüyordu eğer son porta beni geçirdilerse vdsl portunda en son ben varım o da hatalıysa tekrar adsl e geçirirler gibime geliyor…

1 Beğeni

Bence telefon numaranı gizle sıkıntı olmasın sana

1 Beğeni

modem buluşuyor yazıyor. başka bi modeme bağlı. bağlantı hatası var. kime bağladılarsa. gelip bakmaları gerek. dolu port yazması. port sen aldın ondan dolu yazar. sadece bağlantı başkasında sanırım. dsl yanmadığına göre

2 Beğeni

şuanda internet geldi ve bir sorun gözükmüyor. Sorunum şimdilik çözüldü gibi görünüyor. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

3 Beğeni

Önemli değil.
Keyifli kullanımlar dilerim,
DSL bilgilerinizi atabilirseniz nasıl bir internet gelmiş olduğunu yorumlayabiliriz.

2 Beğeni

Hat bilgilerine bakalım :relieved:

1 Beğeni

Hat zayıflaması biraz fazla gibi ama onuda mesafeden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Aldığınız hız normaldir daha fazlası sorun çıkarabilir.
Keyifli kullanımlar dilerim,

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim iyi günler dilerim

2 Beğeni

Re-Loader Activator . Windows etkinleştire bilirsin .
:pray:

İyi kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

Merhaba @OZDEMIR, bu konu bana moderatör arkadaşlarımızdan @Baran ve @CKLasT’den geldi. Ben baktım ve arkadaşlarıma durumu iletmiştim. Günün sonunda görüyorum ki sorununuz ortadan kalmış. Şu an size yardımcı olabileceğim bir durum var mı?

3 Beğeni

Şuan için yok gibi görünüyor hat değerlerimi gönderdim sanırım hat zayıflaması mevcutmuş o da mesafe kaynaklı sanırım onun dışında ana problemim çözüldü teşekkürler

3 Beğeni

Sorunun çözülmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni

böyle bir mesaj aldım fakat internetim gayet güzel durumda bir sorun yaşamıyorum şimdilik

1 Beğeni

Online İşlemler Merkezi üzerinden sorun çözüldü olarak belirtip kaydı sonlandırabilirsiniz.

1 Beğeni