TurkNet Asus Modem İade Sorunum

Merhaba mailime ups kargo kod gönderdi ancak alıcı adresi tamamen yanlış. Kargo yanlış bir adrese gönderiliyor. Destek kayıt no: 41639856

Değerli TurkNet kullanıcısı arkadaşlarım,

52 gün sonunda TurkNet modemimi kargoladığını söyledi, gelen kargo takip kodunu kontrol ettiğimde benim adresimle alakasız bir il ve ilçeye gönderilmiş. Durumu TurkNet’i ilk 15 dakika içinde bildirmeme rağmen yine hiç bir allahın kuluna ulaşamadım. Destek kayıtlarına kontrol ediyoruz, ilgili birime ilettik mesajı gönderiyorlar.

Kargo yanlış adrese gitmiş, kurye de dağıtıma çıkmış.

TurkNet bu kadar beceriksiz çalışanları bulmayı nasıl başarıyor?

Konu takibi için güncelleme:

Bugün tam 54.gün…

Ups kargoya Twitter üzerinden ulaştım ve kargo alıcı adresini değiştirdim. Fakat modem kargosu şuan İstanbul Kadıköy de adresimle alakasız bir konumda bekletiliyor. Durumu anlatabileceğim TurkNet yetkilisi de yok, destek kayıtlarına standart baştan savma cevaplar veriyorlar.

Bugün tam 55.gün

Ups kargo bir email gönderdi ve kuryenin İstanbul Kadıköyde bana ulaşamadığını söyledi.

Düzelttiğim adrese gönderilmesini talep ettim ups kargodan.

Türknetle yaşamış olduğum bu süreci Türk teknoloji basınıyla paylaşacağım.

Teknoloji editörü yayıncılara durumu anlatacağım.

1 Beğeni

Hocam, çok takma böyle şeyleri. Bak yeni şifa bulmuşsun, kendini sinir, stresle bitap etme. Bu olay tüm sağlayıcılarda da olabilirdi.

Sizi biraz önce arattırarak yaşanılan tüm süreç hakkında detaylı bilgi verdirdim ve bizzat takibinizi yapıyorum. Siz bu durumları hiç kafanıza takmayın. Bir hatamız varsa özür dileriz. Allah acil şifalar versin.

2 Beğeni

Kargo elime ulaştı, birazdan kurulumu yapacağım.

Modemi değişimden aldım ancak faturası ödenmemiş görünüyor TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinde.

Türknetle TurkNet Online İşlem Merkezi destek kaydı üzerinden yazısıyorum düzeltilmesi için.

Yeni modemin fatura dekontunu da talep edeceğim, ilerde borç çıkartabilirler mi bilemiyorum değerli arkadaşlar.

Betül Yalman hanımefendiye ve @EFG bey’e olumlu yaklaşımından ötürü teşekkür ediyorum.

1 Beğeni