Türk Telekom tarafından eklenen TIP-7 saha dolabı

Talebiniz doğrultusunda kontrollerimi sağladığımda altyapınız için şuan uygunluk bulunmamaktadır. Bölgenizde yapılacak altyapı çalışmasından sonra talebinizi bizlere tekrardan iletmeniz durumunda sizlere destek olmayı çok isterim. dendi altyapı çalışması bitti ama maalesef sanırım bakmıyorlar hattıma

@EFG yardımcı olacaktır müsait olduğunda diye düşünüyorum ben olamadım :frowning:

Olmalarını çok isterim

Hocam sizdeki aynı problem bende var ama tek fark bizim dolap aktif değil hala 2 aydır bekliyoruz şu hızı almak için :slight_smile:

Aktif değil dediğinizden kastınız nedir hocam?

Hocam yeni dolapta vdsl portuna geçirmediler bizi hala.Santralden vdsl hizmeti alıyorum hızım 7 8 mbpsyi geçmiyor haliyle.

Öyle bir şey mi olur ya ne kadar mantıksız bir iş

1 Beğeni

TurkNet te aynı sorunu bende yaşadın o zamanlar aboneliği oyüzden iptal ettim yapmadan vae ye geçirmediler diye

Malesef durum böyle.Btkya şikayet ettim dönüş bekliyorum bakalım olmazsa her gün türk telekomu arayıp aktif edin dicem

Türk Telekomla az önce konuştum mevcut altyapı hızım 83 Mbps olup bu hızı alabileceğimi söyledi TurkNet neden böyle yapıyor?

Hocam ısrarcı olun telekomun dediğini onlara da yazın.Beni son anda geçirdiler yoksa gerçekten iptal etmek zorunda kalacaktım

Bana dolap aktif olduğu zaman yardımcı olabileceklerini söylediler ama maalesef hiç yardımcı olunmuyor korktuğum şeyde buydu zaten benim ve başıma geldi.

Hocam dediğim gibi sürekli geçmek istediğinizi belirtin.Baktınız olmuyor mecbur iptal ediceksiniz.

1 Beğeni

Şuan alt yapı sorgulandığında hız 95 olarak görünüyor değil mi . Müşteri numaranızı özelden yazarsanız bi kontrol ettirmeye çalışayım

1 Beğeni

Kimin 95 görünüyor acaba?

Karıştırdım. frkn3439 by. alt yapı sorgulamasıyla

Benim altyapı hızın 82 Mbps gözükmekte

1 Beğeni

Modemdeki değerleri atma şansın var mı

hat değeri

1 Beğeni

Dilerseniz : online işlemlerden Vdsl vae geçmek istiyorum yazabilirsiniz