TT fiber gpon geliyor.!

biraz tuhaf davranıyorlar dediğiniz gibi, profesyonellik vs. hak getire, sanki altyapı kiralayarak para almıyorlarmış gibi, insanlara kendilerini tt kullanmadığı için hizmet alamayacak gibi hissettiriyorlar.

3 Beğeni

asıl duymamız gereken yer konuyla ilgili bakanlıklar bence. denetleyen hesap soran kimse olmadığı için kafalarına göre politika belirleyip insanları canlarından bezdiriyorlar. simetrik hız sunabilecek fiber kabloyla 8 mbps upload alıyoruz hâla. insanlar burada gigabit kullananları görünce ekmek banıyorlar resmen.

2 Beğeni

Merhaba.
Az önce Telekomdan iyi birisi geldi. yoneticiye çiktik ilk olarak daire gezmeden anlatti yoneticiye kablolari bodrumdan siz cekersiniz elektrikciyle dedi bizim yoneticiye aidatlari duzgun vermedikleri için biraz olumsuz bakti para vermezler onun için felan dedi.
Ama yazi asacagim ona gore donuş yapanlar olursa toplu bi sekilde soyleyecegiz. Ek olarak Tt nin reklamlarini felanda asti 18 dairede 4 5 daire toplarim ama getirirlermi? Bilmiyorum 300 mt sirf sizin için kablo cekecegiz dediler. Süreç bakalim nasil ilerleyecek bekleyip gorecegiz.

1 Beğeni

Geçtiğimiz haftalarda bizim sokağı da kazdı telekom ertesi hafta binalara kabloları çektiler bu ay içinde ftth kutuları koyarlar diye tahmin ediyorum… üçkağıtçılar fahiş fiyat falan istiyolar ama haklarını yemeyelim hızlı çalışıyolar… diğerleri gibi aylarca senelerce oyalamıyolar insanları… kutu geldiği zaman yazarım tekrar… bu arada binamızda türksat gpon da var onlarda 2 ay içinde herşeyleri hallettiler onlarda baya hızlılar…

Az once bende gene mudurluge gittim mudurle konustum apartmandakileri soyledim kararsizlar diye illa onden abone etmeye calisiyor tt valla gelsin pazarlamaci daire dwire gezsin olursa olsun olmazsa ugrasmayacam dedim 10 kisi getir diyor direk getiririz fiberi diyor hala çikar peşindeler

1 Beğeni

öyle bi hakları yok binaya altyapıyı getirdiinde kablosunu çeker isteyen abone olur veya başka issnin abonesi olur o tt yi ilgilendirmez sonuçta her firma kendi altyapısını kulllanıyor (türksat hariç) o port ücretlerini boşuna ödemiyor diğer firmalar… sizi kandırmaya çalışmışlar kanmayın öyle şeylere…

Biz fiberi talep ettigimiz için o sebepten belli musteri sayisina ulaşmak istiyor ve para kazanmayacaklari yere yatirim yapmak istemiyorlar

zarar mı ediyor sanki? :slight_smile: hocam bunlar iktidar partisi gibi milletin gözünü korkutuyor kiraladıkları port ücretleriyle bile ihya olmuş durumdalar :slight_smile: bana denk gelse bu lafların 1 ini ettirmem :slight_smile:

işleri güçleri insanları dolandırmak aynısını bizede yaptılar önden abone ettiler fiber altyapıyı yaptık diye 3 ay’da ne kutu konuldu nede arayıp soran oldu superonline dilekçe yazdık 10 gün içinde adamlar altyapıyı döşeyip apartmana kutu koydular interneti aktif ettiler zaten önceden belediyeden kazı izni almışlar önceligi bizim sokaga verdiler tüm apartman türk telekom aboneligimizi iptal ettirdik süperonline geçiş yaptık sadece bizimle kalmadı bizim sokaktaki çogu kişide superonline geçiş yaptı

3 Beğeni

Hocam Superonline altyapisi konyada yok maalesef Tt den de boyle medet ummak zorundq kqliyoruz:(

6 vs 1 attik mudurlukte :slight_smile: hepsi ustume geliyorlar :joy::joy:

Altyapının tamamı zaten telekoma ait dolaylı yoldan müşterisi yani :slight_smile: getirmek zorunda altyapı çünkü bakır kablo hem çok yüksek maliyetli hemde çok arıza ve dalgalanma yapıyor telekom piyasadaki algısını değiştirmek zorunda yatırımlarını artırmak zorunda