TP-Link Archer VX1800v Modemi Hk

Merhaba,

TP-Link Archer VX1800v modeminin chipseti Broadcom mudur? Archer VR2800 ile kıyaslanırsa hangisini önerirsiniz?

İyi günler.

@tnetwork @moderators

Archer VX1800v

Wifi çekim gücü sorunu var wifi accesspoint bağlantısında kopmalar ve gecikmeler var.
yazılımsal olarak dsl bağlantıda 15 db parazit seviyesinden sonra kopma hız düşüklüğü yaratıyor Yanında gönderilen 1.5 A lik adaptör sınırlı güç sağlıyor. herhangi bir şekilde adaptör güç verimliliği düştüğünde modem kapanıp açılıyor. öneri olarak 2 A lik adaptör kullanıması gerekiyormuş. Modem yeni olduğu için böyle sorunların olması normal

1 Beğeni

Şuanda vr2100 kullanıyorum sorunum yok, vr2800 kullanan sorun olmadığını söylemişti. Normal modemlere kıyasla daha uzun wifi sağlıyor.

Deco x20 dsl kullanan kişi memnun olduğunu söyledi

Seçim senin ne istersen onu alırsın.

Teşekkür ederim. Broadcom bir modem istiyorum, vr2800 bulmaya çalışayım.

İlerleyen zamanda sorunlar düzelir mi?

Tp link yazılım çıkarması ve adabtörü değiştirmesi gerekiyor. Ne olacağını bende bilmiyorum. Sadece test aşamasıydı gerisi tp link kalmış birşeydir.

Nasıl iade edebilirim peki

Nerden aldıysan 14 gün içinde iade oluşturman gerekiyordu.

14 günü geçti servisten iade olur mu peki?

Sorun yaşıyorsan başka modem ile değişim yaparlar

Tp-link Archer VR2100 ile değişim yaparlar mı?
@CKLasT

Garantiye gönderdiğinde sorunlar yaşıyorum ve bu modem ile değişim yapılmasını talep ediyorum dersen. Arasında maliyet ne kadar çıkarsa ödemek istersen verebilirler. Ben hiç denemedim ama maliyetini ödediğinde göndermeleri gerekiyor. İlk değişim için zorla arada o kadar maliyet çıkmaması lazım ama kutu tamsa gönder.

Tp-link Archer VR2100 modemde WİFİ çekim gücü sorunu yok dimi?
@CKLasT

Evde kullandığım ürünlerden biri tozlar içinde kaldı ısındı ama hala hiç bir sorunu olmadı.

:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Başka Archer VX1800v modem mi isteyim yoksa Tp-link Archer VR2100 modemle değişim mi isteyim karar veremedim? Yardımcı olur musun?
@CKLasT

VX1800V hepsinde aynı sorun vardır.

Tp-link Archer VR2100 modemle değişim yapayım o zaman.
@CKLasT

Mu Mimo 4x4 ile 2x2 arasındaki fark nedir?
@CKLasT