Telefon numarası değişikliği bölümü

Merhaba, TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden giriş yapmaya çalışan kullanıcılar telefon numarası değişikliği yaptığı için TurkNet Online İşlem Merkezi içinde kayıtlı olan eski telefon numarasına sms geliyor ve giriş yapamıyor. Telefon numarası değişikliği yapmak isteyen kullanıcılar aynı konu üzerinden bir sürü yeni konu açtığı için tek bir konu üzerinden yapılması daha iyi olacağını düşündüm. Telefon numarası değiştirmek isteyen kullacılar bu konu üzerinden yazabilir. Yeni konu açmanıza gerek yoktur.

4 Beğeni

Lütfen yardımcı olur musunuz?

2 Beğeni

Merhaba, @egemen53 profilinize abone numarasını ekler misiniz.

1 Beğeni

Acil yardım lazım aynı konu için

1 Beğeni

Konu başlığındaki kullanıcılar ile iletişime geçtim.

2 Beğeni

Yardımcı olur musunuz online işlemlere giremiyorum eski numarama mesaj gidiyor 0800 ile başlayan numaradan da yapamadım

Telefon numarası değişikliği talebim var yapamadım yardımcı olurmusunuz modlar?

1 Beğeni

Selamlar @furkankiraz1 @Haakki, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

1 Beğeni

Merhaba, herkese iyi bayramlar diliyorum. Benim de GSM bilgilerimin güncellenmesi gerekiyor. Online işlemlere giremiyorum. Acaba yardımcı olabilir misiniz, çok memnun kalırım, arama yoluyla çok uğraştım yapamadım

2 Beğeni

Selamlar @BCG, kırmızı ile işaretlediğim alandan iletişim numaranızı güncelleyebilir ve güncel numaranıza giriş şifresi iletebilirsiniz. Bu işlemi uygularken sorun yaşarsanız özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı, kimlik numaranızın son üç hanesini, doğum tarihinizi gün ay yıl ve güncel iletişim numaranızı benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

1 Beğeni

Öncelikle kolay gelsin iki kere numara değiştirme ile formu doldurdum hala geri dönüş yapılmadı yardımcı olur musunuz ?

Selamlar @Mitalyoz, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

1 Beğeni

Merhaba bende formu doldurdum, arandım fakat yeni telefonuma girş doğrulama mesajı hala gelmiyor hala.Yardım alabilir miyim?

Selamlar @ht_123, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Öncelikle kolay gelsin iki kere numara değiştirme ile formu doldurdum hala geri dönüş yapılmadı yardımcı olur musunuz ?

Selamlar @tugayca, özel mesaj üzerinden sizinle iletişime geçtim.

2 Beğeni

Selamlar, sisteme kayıtlı olan numarama şu anda erişimim yok ve online hizmetlere giriş yapamıyorum.

Arıza kaydıma dönüş yapılacak fakat eski numaram kayıtlı olduğu için dönüş alamıyorum. Durum acil lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba telefon değişikliği yapmak istiyorum. Geri Dönüş yapabilirmisiniz?

Selamlar @EfeBerkSS ve @fresco86, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

3 Beğeni

Merhaba bende telefon numaramı değiştirmek istiyorum da.