Telefon numarası değişikliği bölümü

Eski numarama artık erişemediğimden dolayı online işlemlere giremiyorum. Hesaba giriş bölümünde “giriş yapamıyorum” seçeneğini seçip telefon değişimi talep ettim fakat günlerdir geri arama dönüş alamadım. Büyük bir internet sorunum var ama ne telefon ile destek ne de online işlemlere giriş yapamadığımdan sorunu çözemiyoruz. bu gidişle iptale gidicem.

Selamlar @Mertsamet ve @Vienas, özel mesaj üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olmak isterim.

1 Beğeni

Merhaba telefon bumarası değişikliği talebi gönderdim fakat halâ aranmadım. Lütfen acilen değiştirir misiniz nakil işlemi yapıcam yapamıyorum.

aynı sorunu yaşıyorum, yardımcı olabilir misiniz lütfen? abone numaram 1895699

Numara değişikliği talep eden kullanıcılarımızın özel mesaj üzerinden benimle müşteri numarası, kimlik numarasının son üç hanesi, doğum tarihi gün ay yıl ve güncel iletişim numarasını paylaşmanızı rica ediyorum.

Merhaba
Telefon numaram değişti için online işlemlere giriş yapamıyorum telefon numarami güncellemek istiyorum kod eski telefona gidiyo lütfen yardımcı olur musunuz

Bende TurkNet 'te kayıtlı numaramı değiştirdim ve şimdi giriş yapamıyorum. Özel mesaj göndermeyi bulamadım dcden de yazmaya calıştım mesajım size gelmiyor yardımcı olur musunuz

1 Beğeni

Selamlar, özel mesaj üzerinden işleminizi gerçekleştirdim.

Merhabalar;

2248757 abone numaram.
Sisteminizde kayıtlı olan İletişim numarama erişimim yok,
Şu an farklı bir numara kullanmaktayım.

Bu numarayı değiştirmek istediğimde, online işlemler. 0850 hatlarınız dahil hiç birinden işlem sağlayamamaktayım.

İlla eski numaraya sms gönderiyor sistem.

Sizlerden Talebim yeni numaramın sisteme girilmesi.
Online işlemler demeyin, olmuyor.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Tüm kullanıcılarımız ile özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Özel mesaj nasıl gönderiliyor bulamadım ne yazık ki. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

1 Beğeni

Numaram değişti ama değişiklik yapamıyorum

Selamlar @Yaman50, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Merhaba, telefon numarası değişikliğini yapamıyorum. şuan kayıtlı numaram: ve bu numaraya şuanda erişimim yok, değiştirmek istediğim numara. Ayrıca şuanda yurtdışında olduğum için telefonla da kimseye ulaşamıyorum ve arayamıyorum. Ancak yeni numaradan gelen mesajları alabiliyorum. Değişikliği yapıp, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selamlar @recepbaskin, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

merhaba 3 aydır numara değiştiremiyorum uygılamaya giremiyorum eski numaraya kod gidiyor yardımcı olur musunuz

Selamlar @tytyst54, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

1 Beğeni

Beni de aramıyorlar yardımcı olur musunuz?

Selamlar @Gale, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.