Sultangazi/Sultançiftliği GigaFiber Talebi

Öncelikle herkese merhabalar.Sultançiftliği Mahallesi’nde GigaFiber görmek istiyoruz.Bölge internet açısından çok sorunlu ve altyapı eski olduğu için bu bölgede TurkTelekom kısmında büyük sorunlar yaşıyoruz.Bu talebimizi ilgili birime iletecek bir yetkili var mıdır?

1 Beğeni

Selam, Umut hoş geldin!
Talebinizi ilettim, gün içerisinde veya yarın dönüş yapacağım.

2 Beğeni

+Talep olarak iletildi fakat net bir süre veremeyiz. İyi günler dilerim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Selam, hoş buldum.
İlginiz için teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Rica eder, iyi günler dilerim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sultangazi/Cumhuriyet mahallesinide iletir misiniz? Buranın çok acil gigafiber’e ihtiyacı var inanın 200 lira olsa yine alırım.

1 Beğeni

2021 için bir planlama bulunmuyor, talep olarak iletilmiştir…

1 Beğeni

Cumhuriyet Mahallesi’ni daha önce ilettim proje ekibine iletildi.

1 Beğeni

Sultançiftliği için bir talepte benden, lütfen bir an önce bize de bu hizmeti getirin :slight_smile:

1 Beğeni

Sultançiftliği mahallesi +1 :slight_smile: 2022 planlamasında var mı acaba ?

1 Beğeni

Merhabalar, GigaFiber iş planı listemiz arasında Sultangazi/Sultançiftliği mahalleleri yer alıyor. En kısa süre içerisinde hizmeti aktif hale getirmeye çalışacağız. Gelişme oldukça sizlere bilgi vereceğiz :rocket:

5 Beğeni

Merhabalar, bu güzel haberi verdiğiniz için teşekkür ederim.Sabırsızlıkla bekliyoruz :slight_smile:

3 Beğeni

Beklemeye devam. Yolun sonu güzellik :nazar_amulet:

3 Beğeni

Mükemmel haber :)Uçuş için sabırsızlıkla bekliyoruz
:rocket::rocket:

2 Beğeni

Sabırsızlık bekliyoruz, Planlama 2021 içinde mi? Biraz daha detaylandırabilirseniz çok müteşekkir oluruz? :smiley:

1 Beğeni

Merhaba, Sultangazi/Zübeyde Hanım için de var mı güzel haber Enes Bey? :pray:

2 Beğeni

İyi akşamlar, sultangazi / cebeci mahallesi ile ilgili bir gelişme var mı acaba? İş planında olduğu söylenmişti en son, onunla ilgili de bilgi verebilir misiniz?

1 Beğeni

sultangazide sahiden sabırsızlıkla bekliyoruz, bugün gelse taahhüt falan dinlemeden geçeceğim sağlayıcımdan.
ve sahiden söylüyorum buraya talep oluşturmayı bilmeyen ama bi okadarda bekleyen çoğu kişi var. umarım bi güzel getirirsiniz :slight_smile:

2 Beğeni

Cumhuriyet mahallesinde oturuyorum. İşten dönerken karadeniz mahallesinde TurkNet ekiplerinin fiber çektiğini gördüm. Cumhuriyet mahallesinde 250 metre ya var ya yok. Bende diğer arkadaşlar gibi geldiği an geçeceğim. Oradan cumhuriyet mahallesinde geçiş olacak mı? @EFG

Elbette olur ancak şu an planlı bölgeler arasında yer almıyor :frowning: TurkNet GigaFiber hizmetini genişletebildiği kadar genişletmeyi ve bunu kısa süre içerisinde gerçekleştirmeye çalışıyor. Bölge bölge planlı şekilde ilerleniyor. Kolay değil 1000 Mbps’lik hızları bu kadar kısa süre içerisinde bireysel kullanıcılara vermek :slight_smile:

Hedeflerimiz yüksek, sizlerle beraber bu güzel yolda yürümeye ve hızlanmaya devam edeceğiz.

3 Beğeni