Sultangazi/Sultançiftliği GigaFiber Talebi

Şehir dışınada bekleriz :relieved:

Geleceğiz, sadece biraz sabır :rocket:

1 Beğeni

Tekrardan merhabalar, Sultangazi için birkaç mahalle planlanan listede bulunuyor.Bu mahalleler hangileri konu altından bilgilendirebilir misiniz?
Ek olarak GigaFiber planlanan mahallelerden hangisinden başlayacak ve hangi mahallede işlem tamamlanacak böyle bir bilgi verme şansınız var mıdır?
Teşekkürler

Merhabalar, bu konu hakkında net bir açıklama yapmıyoruz ne yazık ki :frowning: Anlayışınızı rica ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Merhabalar, iyi günler. Sultangazi/Uğur mumcu mahallesi çalışmalarınızda yer almakta mı acaba, eğer yer almamaktaysa ekleyebilirseniz çok memnun kalırız.

1 Beğeni

Merhaba, Uğur Mumcu Mahallesi GigaFiber planları arasında yer alıyor.

2 Beğeni

Adana nin en nezih semti kiremit mahallesine ne zaman gelir?

Valla bornova rafetpaşa taraflarına da planlarınızın arasına dahil edin :joy::joy:

50.yıl mahallesinede gigafiber istiyorum

hocam sultangazide bu sene nerden baksan her yere geliyor bi cumhuriyet mahallesiyle, 50.yıl mahallesine gelmiyor.

1 Beğeni

Cumhuriyet de Türksat var 50.yıla neden gelmiyor

Merhaba hocam,

Sultançiftliği Mahallesi için herhangi bir gelişme var mı?

@EFG

1 Beğeni

Sultançiftliği Mh. ne zaman başlanacak yıl sonu mu yoksa önümüzdeki aylarda başlar mı ? @EFG

1 Beğeni

50.Yıl Mahallesinde bazı yerlere gelmiş galiba arkadaşlar, gören duyan var mı?

@ressi1, 50.Yıl mahallesi planlı iş listemiz arasında yer alıyor. İsterseniz bana adresinizi il,ilçe,mahalle ve sokak bilgisi şeklinde özel mesaj üzerinden yazdın. Ben arkadaşlarıma sorup size geri dönüş yapayım.

cebeci mahallesi ile ilgili bir gelişme var mı acaba? @EFG

İsmetpaşa Mah. 126. Sokak için fiber çalışmanız var mı ? Ya da olacak mı ? Aylardan beri internet sorunlarından bıktım. Lütfen müjdeli bir haber verin. @EFG @CKLasT

Merhaba @fincher, @tarihim18, bulunmuş olduğunuz bölgeyi il,ilçe,mahalle ve sokak belirterek açık bir şekilde bana özel mesaj üzerinden iletirseniz size doğru bilgileri vermeye çalışabilirim.

1 Beğeni

@EFG Özelden nasıl mesaj atacağımı bulamadım.

Zübeyde Hanım Mh / Sultangazi için çalışma var mıdır ? Yoksa ne zaman başlar planlı çalışmanız olacak mı ?

1 Beğeni