SNR Margin Yorumlarmısınız

öncelikle herkese selamlar 28 nisanda hali hazırda 12 yıllık turk telekom abeneligim oldugu halde TurkNet abonelik açtırdım aynı gün içinde aboneligim aktif edildi ve yine aynı gün içinde üst pakete 2 dakika içinde geçiş yaptım şu an için 74 küsür hız geliyor gayet güzel
bu imkanı sunan tüm EMEGİ GEÇENLERE teşekkürler
Yıllardır İşgence Çekmişim
SNR degerleri ve MODEM Bilgileri resimlerde görüldügü gibidir bilgi ve degerlendirmelerinizi bekliyorum
bir üst pakete geçsem kopma vs olurmu birde şu an tek kusur olarak ping degerleri fazla gelmekte
herhangi bir iyileştirme olabilirmi ping için

MODEM
Model No. TD-W9970

SNR DEGERLERİMDE BU ŞEKİL

Merhaba, değerler mükemmel 90mb’e kadar sağlıklı kullanırsınız fakat ping sorununuz hattın yüksek kapasite kullanılmasından dolayı da daha aktif rol oynayabilir. Hattınız da ek, dsl prizi, splitter var ise kaldırın/yenileyin. Yok ise ankastre/direk bağlantılarını bir kontrol ettirin. Bağlantıları YAK1 ile bağlayın ve modeminizin marka/model aratarak uygun stabil xDSL ayarlarını yapın.

9970 lerde kronik asiri isinma.sorunu oluyor diye biliyorum ama.bana gore. hat degeriniz iyi

ankastre kutusu binamda 10 metre cat6 kaplo ile çektirdim direk modeme baglı
her hangi splitter falan yoktur ek vs
TurkNet online işlemler bölümünden güvenli interneti istemiyorum seçtim daha öncesinden aile profili seçiili idi
yani güvenli internet istemiyorum seçeneginden sonra telefona onaylandıgı mesajı geldi modemi yeniden başlattım ping degerlerim çok harika oldu stabil şekilde