Ne hız alırım turknet ailesi

TworA BLackOwLhat degerlerim vs resimlerdedir işin erbabı uzman forum yönetici ve arkadaşların yorumlarına göre bir üst pakete geçmek istiyorum degermi geçmeye
santral saha dolabı 110 metre mesafedeyim ankastre kutusu tam oolarak bulundugum dairenin duvarında kaplolama cat 6 ile eksiz çekildi 6 metre cat 6 kablo

ilk konu linkim SNR Margin Yorumlarmısınız

Bu tarifede kalmanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Kararlılık ayarı yapabilen bir modeme sahip iseniz 100 mbps e geçip snr değerini yükseltir sorunsuz kullanabilirsiniz.

sanır isem bu modemle işimi görebilirim Keenetic Hero DSL AC1300 KN-2410 4x5 Dbi Modem VPN Dualcore Wi-Fi Fiyatı - Trendyol

tahmini snr ile oynar isem ne gelir 100 lük pakete geçipte 80 aldıktan sonra anlamı olmaz yanılıyormuyum ?

Bu modem snr yi iyi yönetebiliyor diye biliyorum. 100 mbps i alırsınız. Eğer gerek olursa snr değerini hata almayana kadar yüksektirsiniz. Paket geçişini fatura kesildi ise talep edin. Kesilmedi ise temmuzda talep edersiniz.

Moderatrix peki teşekkür ederim degerli görüşleriniz için
tavsiyelerinize uyucagım en kısa süre içinde modemi degiştireyim linkteki modem ile modem elime geçince tekrardan bilginize başvuracagım
Saygılar

1 Beğeni