Paketler Arası geçiş ve Hız ile ilgili bilgi

ilkokulda matematiğim zayıftı, sanırım hala zayıf :slight_smile:

1 Beğeni

Okulu matematik yüzünden bıraktım. Dahası var mı ? :joy:

2 Beğeni

sana demiştim en başta sanırım port sorunu olabilir diye. bak değişince port mis gibi oldu :slight_smile:

1 Beğeni

Tekme tokat dalmak yerine çay kahve ikramı en etkili çözüm yönü. İyi günlerde kullanın inşallah

2 Beğeni

Tavırları iyiydi. Başta da dediğim gibi adam olsunlar, insan olsunlar bölüşecek 1 ekmeğim varsa yarısi onundur. Şükür kafa dengi çıktılar. Sinirlerimi hoplatmadilar.

3 Beğeni

Bana da geldiler abi bu kadar hız fazla düşürelim onu dediler dedim anladım kahve yapayım size. Ben kahve yaparken arabadan yeni bir Telefon kablosu alıp modem girişine takıp onu da değiştirdiler ara ara uğrayın dedim gittiler. Sorunu kısmen çözdüler. Saha dolabında ki kabloların tekrar yerlerinden çıkartılıp takılması gerekiyor. Zamanla oksitlenme sebebiyle olabiliyor dediler. Selametle uğurladım. Burada ki fikirleri yorumları da paylaştım. Dolaylı olarak Telekom babanızın malı değil dedim :face_with_hand_over_mouth: aynı fikirdeler biz neyse en fazlasını veririz. Neden vermeyeyim dediler. Sağolsunlar

Bölge bölge. İl il. İlçe ilçe. Daha doğrusu insanlığına göre değişiyor dostum bu. Bak brn yatıyordum. Sıcak Denizli. Balkon da yatarım.d Çocuklar Mehdi abi Mehdi abi turktelekomcular geldi diye bagiriyorlar.d.d yataktan nasıl fırlamışım. Sen düşün. Aşağı bı indim. Ankastre başındalar. Konuşuyorlar. 75 verelim gidelim dediler. Sonra biri yukarı çıkıyordu. Saha dolabına gidiyor. Dedim kime geldiniz. Daire 6 hah benim TurkNet iş emri mi dedim evet sizmisiniz dedi evet dedim. Sonra aşağıda kalan bilgili sanirim.d konuşmaya başladım. İşte öyle oldu böyle oldu. TT den geçersen oluyor böyle diye sırıttı. Ufaktan gerildim. Sonra bende neetspeeddeyim sen düşün dedi. Dedim tamam anlaşacaz bunlarla. Konuştuk kola ikram vs çay. Adam telden diyor diğerine 7500 geliyor. Değiştir portu dedi. Bı liste var cep telefonun dan bakıyor. Şuraya sok dedi. Sonra niyeti aradı aktif edermisin dedi. 9800 geliyor dedi. Bu dursun madem dedi. Öylelikle hal oldu yani. Yoksa 75 vereceklerdi. Bana 67 falan anca yansıyacaktı. Yine çözülmeyecekti. Yani burda arıza da gelrn TT saha ekibini yakalamak çok önemli. Bu forumu okuyanlara bilgi niteliğin de olur inşallah.

4 Beğeni

bol köpüklü olaydı :slight_smile:

keşke hazır gelmişken bi baksaydılar. zor olmasa gerek. çok mu uzaktı dolap. bayağı rahatlatırdı hat değerlerini bence. :slight_smile:

o heyecanla balkondan atlamamış olman… :slight_smile:

3 Beğeni

Aga alt tarafı internet ya. Annem diyor ki. İş olsa böyle kalkmazsin. 40 nazla kalkarım.d Düşün yani. Sinir olunca insan hele birde sabırsız isen. Oluyor böyle şeyler. Devlet meselesi yaptılar bu işi.d

2 Beğeni

Zaten önce oraya bakmışlar kontrol ettikten sonra gelmişler. Zaten onlara arıza kaydı düşünce odanın içine kadar gelip ölçüm yapıyorlar sağolsunlar

2 Beğeni

Göksal hocam ben Turknetde ki bu arıza sürecin de yardımcı olan 2 MH yetkilisine memnuniyet ve teşekkür notu nasıl iletebilirim ? Süreçte ki kararlılıkları için beni anlayan 2 MH yetkilisine teşekkür etmek gerekir. Destek kaydına tekrar yazmak istemiyorum:D Yazarsam kayıt yenileneeck.

2 Beğeni

Buraya @bekir.kopuz beyi etiketleyip Bir gönderi paylaşın. Yerine ulaşır diye düşünüyorum. :hugs:

2 Beğeni

@bekir.kopuz memnuniyet ve teşekkür mesajını arkadaşlara ve başında ki sorumlululari kimse onlara iletme şansınız varsa çok teşekkür ederim. TurkNet bu 2 insanı kaybetmemeli. Esengül T. ve Evindar G. Bu 2 arkadaşa teşekkürü borç bilirim. Özellikle Esengül hanım telefon da siz sorun yapmayın. Kavga dövüş hallettiriz demesi sıkıntılı sürecin en güzel kısmıydı. Bu 2 arkadaşı Turknetin kaybetmemesi lazım. Bu sürecin en sıkıntılı 2 destek elamanı da. Ferhat K. ve Vedat A. Denen arkadaşlar di. Ben ne A diyorum, kendiler B diyor. Bilgilerini bilmem ama sorunu anlama konusunda ve çözüm üretme kısmında sorunları var. Uğraş vermiyorlar. Hazır şablon mesajlar. Ferhat K denen arkadaş kimse burda ki @anon98084321 denen arkadaşında sorununu anlamayın saçma cevaplar vermişti. Bu 2 arkadaş içinde memnuniyet dışı notlarım mevcut. Yine ne geldiyse 2 bayan arkadaştan geldi. Bayan istihdamının önemini bir kez daha anladık. Azimleri yeter.

3 Beğeni

kadın çalışanlar taşı sıkmış suyunu çıkarmışlar yani. :slight_smile: beyler biraz daha ha gayret :slight_smile: @MehdiUygun

2 Beğeni

buraya bak anlarsın :slight_smile: memleketimin bürokrasisi bi başka oluyor :slight_smile:
@anon98084321

3 Beğeni

Kesinlikle olan yine kulaniciya oluyor … Allah bunları bilgidi gibi yapsın demekten başka bişe kalmiyor , söylenecek söz çokta , neyse :slight_smile: şaka gibi cevaplar veriyorlar diye bir yorum yapmistim , arkadasin biride kamu hizmeti veren emekciye boyle söylenmez dedi ,şimdi istemsizce gülüyorum. Ne alaka derler ama ince düşününce alaka çok :slight_smile: . Zincirin halkaları gibi

3 Beğeni

hakikaten bu arkadaş bir şey bilmiyor. hazır metin mesajını kopya yapıştır yapıyor benimde destek kayıtlarıma bakmıştı bir aralar ÇÖZEMEDİ tabiiki. sorununuz çözülmüş gözünüz aydın darısı @anon98084321 başına diyelim

2 Beğeni

İnşallah demekten başka bir şey yapamıyorum şu an

1 Beğeni

şu hata çözümünden şunu anladım. demek ki işini bilene denk gelinirse arkadaş sonunda gelmiş ve telekom çalışanları da üstüne düşen görevi yapmışlar demek ki TurkNet istediği zaman iş emrini verdirebiliyor ( en başta verilmesi gereken şey kangren olana kadar süründürüyolar )

2 Beğeni

Destek arıza kayıtlarına TurkNet’te çözüm bulamayanlar arkadaşların listesini atıyorum bu arkadaşlara denk gelirseniz işiniz çözülmeyecek kaydı kapatacaklar bot cevaplar atıp.

Merhaba,ben Muhammed Y.(çözülmedi)
Merhaba Caner Bey, ben Ferhat O.(çözülmedi)
Merhaba Caner bey, ben Elif K.(çözülmedi)

3 Beğeni