Paketler Arası geçiş ve Hız ile ilgili bilgi

Durmam tabiki sözde istanbulda yaşıyoruz ama yatırım yapmıyorlar ne yazıkki defalarca dilekçe vermeme rağmen.

1 Beğeni

Adsl var sizde ozaman . Kaç yildir altyapı yükseltmesi olmaz mı ya

1 Beğeni

CEO ile yazısin dicem de. Şimdi ki TT ceo leş

CEO’ya o kadar çok yazdımki artık cevap vermiyor adam :smiley:

Ben Paul Doaneyy var ken yazmistim. Onun sayesine geldi altyapi

1 Beğeni

Sene olmuş 2020 halen adsl altyapıdan milleti sömürmeye devam ediyorlar .lanet olsun ya

1 Beğeni

ben 16 mb pakette 14 mb hız alıyordum. sanırım benden kaynaklı kopmalar olunca TurkNet 12 mb a sabitledi. o iki mb yüzünden vdsl fikri doğdu. açıkcası 20 mb falan gelse razıydım. 30 olsa süperdi. modemi taktım bir baktım. 33 mb geldi. çılgın bi hızdı benim için. sonra aç gözlülük başladı. extra pakete geçeyim diye. geçtim 51 mb oldu. ama hala aç gözlüydüm. niye daha fazlası olmasın diye. ama yapacak bişi yoktu. sonra teknik bir arıza sonrası direkteki bağlantı yenilendi. şimdi 93 mb alıyorum. bana deseler 92 mb a indirelim diye şiddetle karşı çıkarım. öyle bir aç gözlü haline gelmişim ki. insanın gözü doymuyor. 3 sene 14 mb kullandım ama hiç fazla hızım niye yok diye düşünmedim. ama insan bir kere yüksek hızı gördümü gözü bir türlü doymuyor. en azından ben :slight_smile:

2 Beğeni

durum bu 2012’den beri

2 Beğeni

Şimdi vdsl altyapı var bizde. Fakat ana caddede fiber var ama sokakta yok , geçen dilekçe verdim tek kişi ile olacak is değil mahalle muhtarını orgutledim imza topluyoruz bakalım

1 Beğeni

Mesafe uzak ama ya oda sıkıntı

1 Beğeni

gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum. hele yukarıdaki açgözlülüğümü anlattıktan sonra :slight_smile: umarım en kısa zamanda vdsl seviyesine gelir bölgende sende kavuşursun yüksek hızlara :slight_smile:

1 Beğeni

Muhtara bayadır uğramıyordum iyi hatırlattınız bugün bir kapısını çalayım.

3 Beğeni

Bakalım hocam sözde 2020 sonuna kadar yapacaklarmış…

1 Beğeni

direk cumhurbaşkanına çıkmak lazım kısa yoldan halletmek için :joy:

3 Beğeni

Bence sıkbogaz edin . Muhtar bide bizim arkadaş daha genç vizyon sahibi .gerçekten ilgileniyor saolsun . Muhtariniz işi cozebilir

1 Beğeni

inşAllah. aslında benim bölgede eski bir bölge… 4-5 sene önce sokak asfaltları yenilenmişti, doğalgaz falan gelmişti. sanırım o sırada tt fırsat bu fırsat diye fiberleri dolaba kadar getirmiş. genel bir altyapı çalışması olunca ister istemez tt altyapıyı yeniliyor… geç olsun da güç olmasın :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen bugün bir bıktırana kadar konuşayım kendisiyle sağolun.

1 Beğeni

Rica ederim . Umarım işe yarar

1 Beğeni

millet boş port beklemekten bi hal oldu… orada kaldı 13 port. bitmez de artık :slight_smile:

1 Beğeni

Yok yine 14 boş port var.d benim portu başka portla değiştirdiler.

2 Beğeni