Online İşlem Merkezi Sorunu

Online işlem merkezi üzerinden bağlantımı yenilemeye çalışıyorum fakat yenileyemiyorum

Evet bende de oyle yeni arayüze geçildiğinden beri boyle duzelmez 1 yil boyunca herhalde kac kere iletmeme ragmen duzelmedi geç açıliyor birde bazen destek kaydı görünmüyor

1 Beğeni

Bende de aynı. Ayrıca turk.net sitesi genel olarak geç cevap veriyor.

2 Beğeni

sitede o kadar js kodu var ki site çok ağır

1 Beğeni

Bende de ama çözülmüyor çok sinir bozucu

Çok yazdık, çözümle birlikte. Ama ilgilenilmiyor maalesef. Bende bıraktım yazmayı çinkü fenalık basıyır

1 Beğeni

@alperenatici bu sorunu iletebiliceğiniz birileri var mı?

Şimdiki tema görüntü olarak hem çok göz yoruyor hemde sorunlu eski tema daha güzeldi

1 Beğeni

Next.js ile yazılmış. Aslında bu kadar hantal olmaması gerekiyor. İlk açılış süresi çok yavaş.

Bende her şey çok yavaş

Bende destek kaydi yok oluyor mesaj atiyorum mesaj gitmiyor en sonda gittim sinirden destek kaydini kapadim

Sesli yanıt sistemi üzerinden destek talebi oluşturmayı deneyin.

Problem şubat ayından bu yana devam etmekte. TurkNet Online İşlem Merkezi “yeni temaya” geçmeden evvel de bu problem vardı. Front-end’e bi mesaj düşmese de console’da alınan hata aynıydı :slight_smile:

Hatta bunun için bir başlık açmıştım: Online İşlemler - "Bağlantımı Yenile" Problemi

Next, Nuxt, React, Vue ne fark eder eğer back-end yavaş ise? Nihayetinde rest’ten yanıt bekliyorsunuz.

2 Beğeni

Aradığım yorum. Maalesef Frontend modern olduğu kadar sanırım backend bir o kadar eski.

1 Beğeni

Merhabalar, online işlem merkezi özelinde bu konu başlığı ve forumda iletilen tüm geri bildirimleri ilgili birim ile paylaştığıma emin olabilirsiniz :raised_hand:t2:

1 Beğeni

Ama konu hakkında hiç bir şey yapılmıyor madem herşeyi online işlem merkezi üzerinden yapmamızı istiyorsunuz o zaman online işlem merkezindeki sorunları çözmeleri gerekiyor. Birde girişlerde doğrulama kodu gelip gelmemesinin bi ayarı olsa daha iyi olacak bence

Ben şuanda TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden destek kaydı oluşturmayı denedim oluşturamadım gittim Sesli yanıt sistemi üzerinden oluşturdum destek kaydını. Halil bey baktı modeme bi güncelleme attı artık hat değerlerini yenileyebiliyorum. Fakat destek kaydı oluşturulmuyor ve oluşturduğum destek kayıtlarınıda görüntüleyemiyorum arada çökme problemleri yaşanıyor sorunun acilen çözülmesi lazım.

İlginiz için teşekkürler. Az önce ben de bağlantımı yenilemeye çalıştım. Sorunsuz bir şekilde hattı resetledi.

2 Beğeni

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Değerli üyelerimizden aldığım tüm bildirimleri ilgili birimlerle düzenli olarak paylaşıyorum. Rica ederim :handshake:

1 Beğeni